Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Warszawa Wraca do Szkoły – weź udział

Warszawa Wraca do Szkoły – weź udział

Warszawa Wraca do Szkoły – weź udział
5 (100%) 1 głosów

Mimo że wakacje dopiero się rozkręcają, warto mieć na uwadze imprezę zorganizowaną specjalnie na powrót do szkoły, żeby po pierwsze: fajnie pożegnać lato i miło spędzić czas, a po drugie: skompletować szkolną wyprawkę – jednocześnie pomagając potrzebującym! Wystarczy, że przyjdziecie 26 sierpnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki na rodzinne wydarzenie “Warszawa Wraca do Szkoły”. Polecamy je, jako Patron Medialny! Sprawdźcie, dlaczego warto zarezerwować sobie czas w ostatnią sobotę wakacji.

Warszawa wraca do szkoły patronat

Warszawa Wraca do Szkoły – moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że warto się na nim pojawić, bo nie zabraknie atrakcji ani dla dzieci, ani dla ich opiekunów. Oprócz brania udziału w rozmaitych grach i zabawach, warsztatach, konkursach, animacjach, spotkaniach ze specjalistami, degustacjach, koncertach czy bezpłatnych badaniach medycznych, będziecie mieli także możliwość skompletowania wyprawki szkolnej dla Waszych Szkrabów. Rozmaite produkty oraz akcesoria pojawią się na stoiskach, a wśród nich nowości rynkowe.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła akcja charytatywna Wyprawka – kompletujemy wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci.

Za bilet rodzinny zapłacicie 10 zł. W cenie będziecie mieć wszystkie atrakcje, a także otrzymacie upominek. Jeśli natomiast wesprzecie akcję charytatywną Wyprawka, czyli – przyniesiecie ze sobą lub kupicie na miejscu produkt szkolny (trafi on do potrzebujących dzieci), wówczas wchodzicie za darmo.

Zapraszamy na wydarzenie jako jego Patron Medialny w godz. 10.00-18.00!

Polecamy także:

Serwis E-SZKRAB.pl tworzony jest z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Znajdziecie na nim wiele informacji związanych z szeroko pojętym rodzicielstwem: począwszy od ciąży, po narodziny dziecka i jego dalsze wychowywanie.

Dodaj komentarz

Top