Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > 19 edycja warsztatów z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ” – relacja

19 edycja warsztatów z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ” – relacja

19 edycja warsztatów z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ” za nami. Jak zwykle było bardzo merytorycznie, zabawnie i praktycznie. Za organizację wydarzenia odpowiada poradnik „Dobra Mama”, a my objęliśmy nad nim patronat medialny.

Spotkania z DOBRĄ MAMĄ – cel

Warsztaty powstały z myślą o przyszłych mamach, które szukają inspiracji, gotowych rozwiązań i konkretnych informacji na temat przebiegu ciąży oraz jej finał, czyli poród. Oprócz garści cennych porad prezentowane są także najnowsze rozwiązania w branży okołoporodowej.

Wzorem poprzednich edycji można było więc odwiedzić dużo stoisk z akcesoriami i produktami dedykowanymi dzieciom oraz rodzicom. Nie obeszło się również jak zwykle bez dużej dawki wiedzy, którą z odwiedzającymi podzielili się lekarze ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. Mówiono między innymi o szczepieniach dla dzieci, a także objawach ciążowych.

dobra mama

dobra mama na warsztatach

warsztat dobra mama

Wydarzenie odbyło się 18 października br. w Hotelu Rzeszów. 

Polecamy także:

Serwis E-SZKRAB.pl tworzony jest z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Znajdziecie na nim wiele informacji związanych z szeroko pojętym rodzicielstwem: począwszy od ciąży, po narodziny dziecka i jego dalsze wychowywanie.

Dodaj komentarz

Top