Jesteś tu
Strona domowa > Wydarzenia i atrakcje > 5. urodziny Małej Kamienicy

5. urodziny Małej Kamienicy

Mała Kamienica wraz z Duetem JaHa, Fundacją Kulturalne Dzieci. Waw.Pl, Family Academy  i Przedszkolem Miasteczko Dzieci  zapraszają na teatralne wydarzenie pt.:„ Małe Hollywood  z Duetem JaHa, czyli 5.Urodziny Małej Kamienicy” z udziałem dzieci i młodzieży oraz  aktorów Małej Kamienicy. Wydarzenie połączono  z Galą obchodów jej piątych urodzin! Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia.

Pomysłodawcami wydarzenia są Duet JaHa, czyli Hanna Kochańska i Jacek Zawada oraz Fundacja Kulturalne dzieci.Waw.Pl, dla których najważniejszy  jest kreatywny rozwój dzieci poprzez kulturę i osobisty kontakt z nią poprzez aktywne uczestnictwo w warsztatach doskonalenia swoich umiejętności , a później sprawdzenie ich na profesjonalnej scenie.

Taniec, śpiew i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – tak zapowiada się urodzinowa Gala Małej Kamienicy, która odbędzie się 11 marca 2018 o godz. 12.00 na Scenie Orlej Teatru Kamienica w Warszawie, a którą poprowadzi Agnieszka Kałuża, autorka bloga Aga Pomaga.

Jedną z  atrakcji Gali będzie spektakl „Małe Hollywood”. Królewna Lala, główna bohaterka przedstawienia dla dzieci jest w kiepskim nastroju. Nie może zrozumieć, dlaczego nie udaje się jej zostać gwiazdą Hollywood. Na pomoc Lali pospieszą bohaterowie bajek granych w Małej Kamienicy oraz młodzież i dzieci, które przez cały miesiąc uczyły się grać, tańczyć i śpiewać na warsztatach artystycznych z Anną Głogowską, Małgorzatą Kustosz-Piątosą  i Duetem JaHa. Czy taki zastęp młodszych i starszych artystów złamie w końcu opór wiecznie niezadowolonej Lali? O tym będzie można się przekonać już 11 marca!

Po spektaklu zaplanowano uroczystość rozdania Małych Oskarów, które zostaną wręczone młodym artystom-warsztatowiczom, występującym w przedstawieniu przez znane i lubiane Gwiazdy. Zaproszenie przyjęli : Jowita Budnik, Tomasz Ciachorowski , Mateusz Damięcki ,Eliza Gwiazda, Agnieszka Kałuża ,  Sylwia Juszczak- Krawczyk i Mikołaj Krawczyk , Magdalena Lamparska, Joanna Majstrak, Elżbieta Romanowska , Anna Sandowicz, Anna Terpiłowska, Beata Jankowska – Tzimas, Krystian Wieczorek z żoną Marią , Izabela Zwierzyńska .  

CZYTAJ TAKŻE:   Już niebawem wystartują targi KIDS’ TIME 2017

Na widowni oprócz zaproszonych gości i przyjaciół Małej Kamienicy zasiądą dzieci z zaprzyjaźnionych domów dziecka  oraz dzieci integracyjne z Klubu Myszki Norki, działającego przy Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą”.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć pokazu mody dziecięcej  z firm TUTU Princess oraz aQademia przy akompaniamencie wiolonczeli Anny Kuczok i Patryka Rogozińskiego, mini koncertu Beaty Jankowskiej – Tzimas , słodkości, balonów i… urodzinowego tortu!

Całości imprezy urodzinowej przyświecać będzie szczytny cel  dla walecznego Wawrzynka Łabędzkiego, urodzonego w 36.tygodniu ciąży z nieimmunologicznym obrzękiem , z  1 pkt. w skali Apbgar i pojedynczymi uderzeniami serduszka. Ma za sobą  kilka tygodni pod respiratorem , intensywną antybiotykoterapię i 3,5 miesiąca w szpitalu. Nieustająco boryka się problemami z jedzeniem, wzrostem i przybieraniem na wadze oraz podejrzeniem choroby genetycznej…

Część dochodu ze sprzedaży biletów na „ Małe Hollywood  z Duetem JaHa , czyli 5. Urodziny Małej Kamienicy” . W czasie trwania imprezy odbędzie się wiele konkursów, do których  nagrody ufundowali : Carinii Fabryka Obuwia , Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Przytulane, Miasteczko Dzieci  Przedszkole Językowe, Ziaja.

Dla jubilatki  Małej Kamienicy, która powstała z myślą o dzieciach i istnieje dzięki ich aktywnemu uczestnictwu  najważniejszym prezentem będzie zawsze  uśmiech zadowolonych dzieci  i ich obecność , dlatego z jej urodzin  żadne dziecko nie wyjdzie bez prezentu !

Dodaj komentarz

Top