Jesteś tu
Strona domowa > Zdrowie > Belutti Bambino – okulary dla prawdziwej księżniczki i super bohatera!

Belutti Bambino – okulary dla prawdziwej księżniczki i super bohatera!

Marka Belutti wprowadziła kolorową linię oprawek korekcyjnych przeznaczoną dla najmłodszych – Bambino. Dziecięce oprawki zostały stworzone ze szczególnie trwałego, antyalergicznego materiału, dlatego są elastyczne i odporne na złamania oraz upadki.
Nowością są zauszniki z możliwością wygięcia aż do 180º. Bajkowe kolory okularów sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się chciało z nimi rozstawać!

Oprawki Belutti Bambino zostały wykonane z wyjątkowo miękkiego i trwałego materiału – grilamidu, który jest odporny na uszkodzenia i zarysowania, a nawet upadki. Koniec ze złamanymi oprawkami po każdej zabawie! Zauszniki w okularach Belutti Bambino mogą wyginać się nawet do 180º. Dziecko szybko zapomni, że ma je na sobie, dzięki, wyprofilowanym noskom, które są na stałe przytwierdzone do oprawki.

CZYTAJ TAKŻE:   Obniżona odporność u dziecka - jak ją wzmocnić?

Bajkowe kolory

Kolekcja Belutti Bambino została stworzona z myślą o gustach najmłodszych. Sześć wyjątkowo barwnych modeli w pięciu kolorach pozwoli Twojemu dziecku cieszyć się z własnych, bajkowych okularów. „Kolorowe oprawki mają przekonać dzieci, że noszenie okularów to forma zabawy, a nie przykry obowiązek. W kolekcji znajdzie się coś dla prawdziwej księżniczki i dla super bohatera.” – mówi Zuzanna Krasnodębska, stylistka marki Belutti.

Oprawki przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat. Są dostępne w renomowanych salonach optycznych na terenie całej Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi 199 zł. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalne kolorowe etui na sznureczku, wykonane z plastiku.

Dodaj komentarz

Top