Jesteś tu
Strona domowa > Pokój dziecka > Cegła klinkierowa w pokoju dziecka

Cegła klinkierowa w pokoju dziecka

Urządzając pokój na nastolatka nie zapominajmy o tym, aby był on nie tylko wygodny i funkcjonalny. Warto, aby miał także “to coś”.

Efekt „wow” bez wątpienia może nam pomóc osiągnąć cegła klinkierowa w pokoju dziecka. Oto dwie aranżacje pokoju nastolatka w wersji na chłopaka jak i dziewczyny.

Cegła klinkierowa w pokoju chłopca

Obraz 1 z 5

fot.: Roben

Wersja chłopięca

Nowoczesny charakter tego młodzieżowego wnętrza „z pazurem” zbudowano na industrialnej szarości ścian wykonanych z cegły. Funkcjonalność pokoju wyznacza ścianka działowa z klinkieru, która dzieli pokój na część dzienną i wypoczynkową.

Cegły ułożone zostały ułożone tak, by tworzyły swoisty rytm podkreślony „wyciągniętymi” z muru cegłami w kolorze grafitowym i czerwonym.

Wprowadzenie koloru kanarkowej żółci, sprawia że pokój zyskuje unikalny charakter, a jednocześnie łatwo go przearanżować.

CZYTAJ TAKŻE:   Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Wersja dla dziewczyny

Wnętrze, które początkowo wydawałoby się zostało zaaranżowane z myślą głównie o chłopcach równie dobrze może stać się pokojem dla dziewczynki. Wystarczy jedynie wprowadzić kilka przytulnych tekstyliów i designerskich dodatków, by osiągnąć efekt pięknego, stonowanego wnętrza, niepozbawionego jednak charakteru.

Cegła klinkierowa w pokoju dziecka

Dodaj komentarz

Top