Jesteś tu
Strona domowa > Moda > DUKA i Ingela P Arrhenius w kolekcji dla dzieci

DUKA i Ingela P Arrhenius w kolekcji dla dzieci

Nową kolekcję DUKA na jesień 2011 uzupełnią akcesoria kuchenne dla dzieci, oprawione w postacie znanej szwedzkiej ilustratorki Ingeli P Arrhenius, zaprojektowane na specjalne zamówienie marki. 

Miś, zajączek, pingwin, krówka, małpka, piesek i kotek – bohaterowie zastawy dla początkujących zamieszkali na: śliniakach, kubeczkach, talerzykach i sztućcach. Seria KIDS zaprasza najmłodszych do prawdziwej kulinarnej przygody. Każde ze zwierzątek smakuje, bądź przygotowuje swoją ulubioną potrawę, a postacie na talerzykach uśmiechają się do malucha, kiedy z naczynia zniknie cały posiłek. Jak na szwedzką markę przystało, również produkty dla dzieci od DUKA zostały opracowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zwierzątka zostały zaprojektowane przez popularną szwedzką ilustratorkę książek dla dzieci Ingelę P Arrhenius, miłośniczkę designu lat 50. i 60. Arrhenius zajmuje się dodatkowo projektowaniem reklam oraz ilustracji na potrzeby czasopism. Mieszka z Sztokholmie z mężem i dwójką synów.

DUKA wprowadziła produkty dla najmłodszych jako stałą część swoich kolekcji w minionym roku. – Przecież każdy maluch bardzo chce pomóc rodzicom w kuchni – dodaje Karin Steen, projektantka DUKA. W ofercie znajdują się również inne akcesoria dedykowane dzieciom, w tym między innymi podkładki pod talerze KIDS BLACKBOARD, po których można śmiało pisać i malować kredą. Dzieci może zainteresować również 12-elementowy zestaw do pieczenia BAKE IT, mini wałek do ciasta BAKE IT, silikonowe foremki w kształcie zwierzątek BAKE IT oraz fartuszek MARTA.

CZYTAJ TAKŻE:   Ubrania dla dzieci - na co zwracać uwagę przy ich wyborze? Przede wszystkim bezpieczeństwo

DUKA to styl dla ludzi ceniących oryginalne, nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność oraz wysoką jakość produktów. Historia marki sięga początku lat siedemdziesiątych XX wieku, kiedy powstały pierwsze sklepy w Szwecji i w Norwegii. W Polsce pierwszy sklep marki DUKA otwarto w 1999 roku. Obecnie jej produkty są dostępne w 29 sklepach na terenie całego kraju.

7 thoughts on “DUKA i Ingela P Arrhenius w kolekcji dla dzieci

Dodaj komentarz

Top