Jesteś tu
Strona domowa > Polecamy > Hatchimals Suprise Bliźniaki od firmy Spin Master

Hatchimals Suprise Bliźniaki od firmy Spin Master

zabawka dla dzieci
mat. prasowe

Hatchimals, to sympatyczne zwierzaki, które zanim trafią w ręce dzieciaków, muszą wykluć się z jajka. Aby do tego doszło, szkraby muszą się nimi odpowiednio zaopiekować okazując sporo czułości. Nagrodą jest wyjście ze skorupki Hatchimalsa, który zaprosi dzieciaki do wspólnej zabawy. Tym razem ich producent, firma Spin Master proponuje opiekę nad bliźniakami.

– Po raz pierwszy z jednego jajka wykluwają się 2 urocze bliźniaki Hatchimals! – powiedziała na konferencji zorganizowanej w stołecznym Muzeum Etnograficznym Aleksandra Dąbrowska, Brand Manager Central Eastern Europe Spin Master.

hatchimals
mat. prasowe

Hatchimals Suprise Bliźniaki – jakie zwierzątka?

Tym razem dzieci otrzymują do opieki Kotki lub Żyrafiątka z zupełnie innymi osobowościami. Jeden z nich jest mistrzem parkietu i mikrofonu, natomiast drugi jest niesamowitą gadułą, która lubi powtarzać słowa wypowiedziane do niego przez dzieci. Jak to w życiu, w jednej chwili się kochają, zaczepiają, bawią, żeby kilka minut później móc się pokłócić.

CZYTAJ TAKŻE:   Świadczenia na dziecko - wszystkie wnioski złożysz on-line
hatchimals suprise bliznieta kotki
mat. prasowe

Po wykluciu zwierzątka są niemowlakami, które często domagają się jedzenia, ogrzania. Są podatne na choroby. Zadaniem szkraba jest zaspokojenie ich potrzeb. Nagrodą za dobrą opiekę, jest przechodzenie zwierzaków do kolejnych etapów rozwoju. Wtedy to uaktywniają się ich umiejętności. Dobra zabawa gwarantowana. 

hatchimals suprise bliźnięta zyrafy
mat. prasowe

Dodaj komentarz

Top