Jesteś tu
Strona domowa > Wydarzenia i atrakcje > Jubileuszowa edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

Jubileuszowa edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

Warszawskie Dni Rodzinne obecne na mapie stołecznych eventów od 2012 roku to jedna z najciekawszych rodzinnych propozycji dla warszawiaków. W tym roku impreza obchodzi okrągły jubileusz! W weekend od 6 do 8 października będziecie mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo!

Jeśli planujecie zapisać dzieci na zajęcia pozalekcyjne, nie może Was zabraknąć na Warszawskich Dni Rodzinnych organizowanych przez ZwalczNude.pl wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa. Przyjdźcie i sprawdźcie, co przygotowały dla szkrabów stołeczne placówki. Od 6 do 8 października będziecie mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo. 

WDR plakat A3 październik 2017 - 5

5. Warszawskie Dni Rodzinne

Podczas wydarzenia stolica i jej okolice zmienią się w wielki radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami i warsztatami. Wszystko po to, żeby przybliżyć rodzicom i dzieciom wszystkie formy aktywnego, ciekawego i wspólnego spędzania czasu w Warszawie. W tegorocznym programie m.in.: pokazowe zajęcia językowe z Helen Doron, warsztaty naukowe o ludzkim organizmie z Baylab, zajęcia sportowe, Zumba dla dzieci z Core Fitness, Sensoplastyka z poradnią „Niebieska Sprężynka” czy Matematyka na wesoło z Matplanetą.

CZYTAJ TAKŻE:   Nudzie mówimy stanowcze: NIE!

To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji przez cały weekend dostępne będą zajęcia artystyczne, warsztaty dla rodziców, eksperymenty, zajęcia organizowane w Domach Kultury i Instytucjach Kulturalnych oraz setki innych atrakcji, jak spektakle teatralne czy specjalne wystawy w muzeach. Dopełnieniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica, który odbędzie się 7 października 2017 r. w godzinach 12:00-17:00 na Błoniach PGE Narodowego. 

Dodaj komentarz

Top