Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami

Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami

Trwające w dniach 26-27 sierpnia Targi Kid’s Biz Fair 2015 zgromadziły ponad stu wystawców i około 1000 zwiedzających.


Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami

Centrum EXPO XXI Warszawa wypełniło się przedsiębiorcami działającymi w branży dziecięcej, osobami planującymi rozpoczęcie biznesu w tym sektorze oraz przedstawicielami mediów branżowych. Rozmowy handlowe, Konferencja Branży Dziecięcej i Gala Kid’s Biz Awards wypełniły czas zwiedzających podczas dwóch dni targowych.

Czwartej edycji Targów Kid’s Biz Fair towarzyszyło sporo nowości. Prestiżowa lokalizacja, komfortowe wnętrze Hali Centrum EXPO XXI i termin sprzyjający przedgwiazdkowym kontraktacjom to tylko niektóre z nich. W tym roku odbyła się Konferencja Branży Dziecięcej, podczas której wiedzą na temat prowadzenia sklepów z artykułami dziecięcymi dzielili się specjaliści działający w sektorze stacjonarnym oraz e-commerce.

Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami

Dialog – podstawa udanej współpracy

Obok języka polskiego, między stoiskami słychać było także j. angielski, niemiecki i rosyjski – wśród wystawców znaleźli się producenci z Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Chin.

W tym roku nasi wystawcy byli naprawdę dobrze przygotowani do udziału w targach. Na większości stoisk można było spotkać kompetentnych, wyposażonych w profesjonalne materiały promocyjne i informacyjne pracowników, prowadzących rozmowy biznesowe i opowiadających o swoich produktach z zaangażowaniem – komentuje Sylwia Babicz, Manager Targów Kid’s Biz Fair.

Obok takich tak znanych producentów, jak Playmobil, Dumel czy Kiinde, swoją ofertę prezentowały także marki, które na rynek produktów dziecięcych wkroczyły niedawno, m.in. podbijający serca rodziców i ekspertów branży miś Whisbear czy gra rodzinna PYTAKI.

CZYTAJ TAKŻE:   Samochody hybrydowe oczami dzieci

Porcja fachowej wiedzy i konkursowe emocje

Szansą na zaistnienie dla najmłodszych marek, które jeszcze nie zdążyły zapracować na stoisko w przestrzeni targowej, był organizowany po raz pierwszy plebiscyt Kid’s Biz Awards. – Jesteśmy na dorobku, stoiska w tym roku nie mieliśmy, ale być może w przyszłej edycji doczekamy się miana Wystawcy. Nagroda w plebiscycie Kid’s Biz Awards jest dla nas jednak ogromną radością i szansą na zaistnienie w świadomości branży – mówiła Adriana Bernecka, założycielka marki TuTamTu. Produkty zgłoszone do udziału w konkursie oceniało wymagające Jury złożone z ekspertów, przedstawicieli branży dziecięcej i mediów parentingowych.

Równolegle z rozmowami w części wystawienniczej trwała Konferencja Branży Dziecięcej.

Zorganizowaliśmy to w ten sposób, by każdy z wystawców czy odwiedzających mógł w dowolnym momencie dołączyć do grona słuchaczy. Bezpośrednia bliskość obu wydarzeń umożliwiała szybkie dotarcie na wybrane prezentacje – mówi Sylwia Babicz.

Zmiana terminu Targów okazała się strzałem w dziesiątkę. Kolejna, piata edycja, odbędzie się z pewnością w tym samym momencie roku. Po tegorocznej edycji śmiało przyznaję rację naszym zagranicznym gościom, że jakością i ofertą Wystawców dorównujemy wielu imprezom na świecie.   Konferencja Branży Dziecięcej, certyfikowane szkolenia sprzedażowe i plebiscyt Kid’s Biz Awards to wydarzenia, które przyciągnęły na nasze targi wielu przedsiębiorców zorientowanych na rozwój swojej marki czy punktu sprzedaży – komentuje Sylwia Babicz, Manager Targów Kid’s Biz Fair.

Więcej informacji na temat Targów Kid’s Biz Fair oraz wyniki Plebiscytu Kid’s Biz Awards dostępne są na stronie www.kidsbizfair.com/gala-kid-s-biz-awards

Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami Kid’s Biz Fair 2015: czwarta edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt za nami

Dodaj komentarz

Top