Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Kids’ Time 2018 – targi, na których trzeba być

Kids’ Time 2018 – targi, na których trzeba być

Kids'time

Osiem hal wystawienniczych, liczne premiery produktowe, tysiące zabawek i produktów dla rodziców – to i wiele innych atrakcji czekać będzie na Was w lutym podczas IX Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Jak co roku towarzyszyć będą one Targom Kielce, a nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Kids’ Time 2018 – kiedy i gdzie?

Kolejna edycja targów odbywać się będzie w dniach 21-23 lutego na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku po raz pierwszy czekać będzie na Was specjalnie zbudowana mobilna hala H, w której swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy wózków. Na pozostałej przestrzeni będzie można zobaczyć wiele nowości, a w tym: foteliki, ubranka, zabawki, meble, czy akcesoria dziecięce.

CZYTAJ TAKŻE:   Top 7 produktów Międzynarodowych Targów KIDS’ TIME 2017

Kid’s Time – rekordy w ubiegłym roku

kids time 2017

Ubiegłoroczne targi organizatorzy mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zgromadziły 474 firmy z 17 krajów świata, takich jak: Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Ukraina, USA, Szwecja, Słowacja, Turcja i Wielka Brytania. Wydarzenie odbywało się na powierzchni 16 292 mkw i można było zobaczyć na niej bogatą ofertę producentów i dystrybutorów: wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych obejrzało blisko 7000 branżowych zwiedzających.

Zapraszamy na Targi jako ich Patron Medialny.

Dodaj komentarz

Top