Jesteś tu
Strona domowa > Odżywianie > Krzesełko dziecięce Alpha – wspólne posiłki od święta i na co dzień

Krzesełko dziecięce Alpha – wspólne posiłki od święta i na co dzień

Krzesełko Alpha renomowanej niemiecki marki hauck jest odpowiednie dla dziecka już od 6 miesiąca życia i może towarzyszyć mu do czasu, kiedy to nie przekroczy 40 kg.
Dzięki precyzyjnej regulacji poziomu siedzenia i podnóżka – zarówno na wysokość, jak i głębokość – dziecko siedzi w wygodnej i przede wszystkim prawidłowej pozycji. W zachowaniu jej pomaga specjalny pas kroczny. Dodatkowo, komfort siedzenia zapewnia dziecku specjalna poduszka zmiękczająca z oparciem. Krzesełko Alpha można łatwo dopasować do wysokości stołu oraz „przebudować” na zwykłe krzesełko poprzez wyjęcie barierki zabezpieczającej. Wykonane zostało z litego drewna bukowego. Jest zatem nie tylko ekologiczne, ale również doskonale komponuje się z popularnymi odcieniami mebli (dostępne jest w 4 wersjach kolorystycznych). Z kolei jednolitość powierzchni krzesełka Alpha zapobiega gromadzeniu się na nim resztek pokarmu i ułatwia czyszczenie. W celu jeszcze łatwiejszego karmienia pociechy, nie tylko przy stole, krzesełko można dodatkowo wyposażyć w plastikowy blat do jedzenia.

CZYTAJ TAKŻE:   Witaminowa rymowanka o tym, jak uzyskać super moce

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Decydując się na zakup produktów dla dzieci musimy zwracać szczególną uwagę na to, czy posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa. Gwarancję taką zapewnia drewniane krzesełko Alpha marki hauck, które jest idealne zarówno do karmienia, jak i zabawy. Krzesełko Alpha przetestowane zostało przez instytut badawczy TÜV Thüringen. Nie zawiera substancji szkodliwych i spełnia najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa (EN 14988-1+2). Zostało również bardzo dobrze ocenione przez niemiecką organizację konsumencką Stiftung Warentest. Krzesełko Alpha zapewnia dziecku maksymalny komfort siedzenia. Posiada gwarancję jakości i stabilności EPH Qualitätsgeprüft.

Cena krzesełka Alpha to około 250 zł. Plastikowy blat z poduszką kosztuje około 200 zł. Cena samej poduszki standard to około 55 zł, poduszki Deluxe około 75 zł. Krzesełko dostępne jest w kolorach: natur, black-washed, white-washed, walut.

www.hauck.de

Dodaj komentarz

Top