Jesteś tu
Strona domowa > Pokój dziecka > Kultowy Reksio bohaterem nowej kolekcji Empiku

Kultowy Reksio bohaterem nowej kolekcji Empiku

Kultowy Reksio został nowym bohaterem kolekcji gadżetów dostępnych w ramach projektu STREFA SZTUKI. Są to produkty zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Reksio - nowa kolekcja EMPIK

Kolekcja powstała w ramach projektu STREFA SZTUKI, którego celem jest przypominanie i propagowanie zjawisk polskiej kultury. Przedmioty codziennego użytku z jej symbolami sygnowali dotąd swoimi nazwiskami tacy twórcy jak: Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Fundacja Wisławy Szymborskiej. Bohaterami jednej z poprzednich kolekcji były także kultowe postaci polskiego komiksu – „Tytus, Romek i A’Tomek”.

Reksio przyszedł na świat w roku 1967 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ciekawski i żądny przygód kundelek od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i na stałe zagościł w wielu sercach.

W kolekcji Empiku znajdziemy produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

Kultowy Reksio bohaterem nowej kolekcji Empiku

Dodaj komentarz

Top