Jesteś tu
Strona domowa > Rodzice > Kurier w sobotę?

Kurier w sobotę?

Kurier w sobotę

Wysyłanie paczek przez inne jednostki niż poczta, staje się coraz powszechniejsze. Klientów przyciąga nie tylko szybkość dostarczania przesyłek, ale też niewygórowana cena. Co więcej, dobra firma zawsze ma w swojej ofercie pakiet praktycznych, dodatkowych usług, np. dostarczanie paczek na określoną godzinę czy odbiór przesyłek w soboty.

Paczkomaty – jak wysłać paczkę?

Odpowiedź jest prosta. Tego typu forma realizowania przesyłek jest bardzo poręczna i ekspresowa Wystarczy założyć konto na stronie managera paczek i o każdej dogodnej dla siebie porze korzystać z możliwości, jakie daje serwis InPostu. Można używać z opcji wirtualnej skarbonki, którą warto na bieżąco uzupełniać. To wielkie ułatwienie, bo za pomocą kliku kliknięć można rozpocząć proces nadawania przesyłki. Po wygenerowaniu kodu, który nakleja się na paczkę, podaniu danych odbiorcy i paczkomatu, do którego trafi nasza przesyłka, prawie wszystko jest gotowe. Ostatnim krokiem wysyłki jest zaniesienie paczki w wybranym dla siebie czasie do najbliższego paczkomatu.

Oczywiście nie można zapominać o dokładnym zapakowaniu przesyłki. Szczególnie takie rzeczy, które są zrobione z kruchego materiału, powinny być solidnie zabezpieczone. Dobrej jakości karta, koperta, mocno klejące taśmy i odpowiednie wypełnienie przestrzeni między krawędzią pudełka a danym produktem to podstawa. Przesyłka nie może się przesuwać, aby nie uległa uszkodzeniu.

Jak odebrać paczkę?

Odbiór przesyłek jest jeszcze prostszy. Wystarczy przy zakupie produktu w sklepie internetowym zaznaczyć opcję wysyłki do konkretnego paczkomatu w swoim mieście. Dalszy proces przebiega bardzo sprawnie i na każdym jego etapie dostarczane są konkretne informacje o realizacji przesyłki. Dostaniemy potrzebne informacje w wiadomości sms i na skrzynkę leketroniczną o przygotowaniu paczki, odbiorze przez kuriera i momencie wyruszenia w drogę. Kiedy trafi do paczkomatu, wtedy niezwłocznie przychodzi powiadomienie o tym fakcie a także dotrze do nas informacja o czasie przechowywanie paczki. Zawsze za niewielką opłatą można przedłużyć termin odbioru przesyłki, wysyłając sms z kodem pod wskazany numer. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na stronie firmy InPost.

CZYTAJ TAKŻE:   Czy stan cywilny i posiadanie dzieci mają wpływ na wysokość składki OC?

Paczka w sobotę? Jak najbardziej!

Każdy chce dostać swoją paczkę jak najszybciej, szczególnie wtedy, gdy jest to rzecz potrzebna „na już”. Kurier w sobotę? Oczywiście, że ta o możliwe! W InPoście można skorzystać z takiej usługi w przypadku paczek wysyłanych w piątek do miast z oddziałami firmy. Dla wielu osób jest to bardzo ważna usługa, której nie zrealizuje się w każdej firmie kurierskiej. Nie trzeba więc więcej martwić się o czas dostarczenia paczki nadanej w piątek. Wyczekiwana przesyłka dotrze w sobotę i co najważniejsze, będzie można po nią się udać w najdogodniejszym dla siebie czasie. Paczkomaty czynne są 24 /h, dlatego zawsze jest czas na odbiór paczki.

Paczkomaty to wygodna forma wysyłania i odbierania paczek. Można być pewnym, że bezpiecznie i na czas dotrą do adresata. Korzystanie z opcji dodatkowych to z kolei dla wielu klientów bardzo pomocne rozwiązanie. Kurier w sobotę, ubezpieczenia paczek i atrakcyjne ceny – to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki. Do najbliższego paczkomatu.

Dodaj komentarz

Top