Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Kurtki dla dzieci – trendy jesień-zima 2017/2018

Kurtki dla dzieci – trendy jesień-zima 2017/2018

Przygotowaliśmy dla Was przegląd kurtek dziecięcych na sezon jesień/zima. Sprawdźcie, co producenci proponują najmłodszym klientom, a także czym się kierować przy wyborze dobrej jesienno-zimowej kurtki.

W tym roku zakup okrycia wierzchniego dla dziecka nie powinien sprawiać szczególnego problemu biorąc pod uwagę wzornictwo. W sklepach znajdziecie niemal każdy jego rodzaj – od pstrokatej mozaiki, po motywy kwiatowe, kropki, paski – do wyboru, do koloru. Wszystko zależy od Waszego indywidualnego poczucia stylu. Podobnie dzieje się w przypadku fasonów, materiałów oraz kolorów. Sprawdźcie, czym się kierować przy wyborze dobrej kurtki dla dziecka.

Kurtki jesienno-zimowe dla dziecka
oprac. red.

Kurtka dla dziecka jesienno-zimowa, na co zwrócić uwagę:

  • Po pierwsze, zwróć uwagę na długość kurtki jesiennej lub kurtki zimowej. Ważne jest to, aby nie była ona za krótka, aby uniknąć podwiania plecków. Nie kupujmy także kurtek “na wyrost”. Dziecku w takiej będzie zwyczajnie niewygodnie.
CZYTAJ TAKŻE:   Paradise - nowoczesny, wózek wielofunkcyjny
Kurtka na jesień dla dziecka
Oprac. red.
  • Zwróćcie uwagę na jakość materiału kurtek jesienno-zimowych. Niech chroni dziecko przez zimnem, wiatrem i deszczem.
Kurtki zimowe dla dziecka
Oprac. red.
  • Zapięcia, suwaki i rzepy mają znaczenie. W praktyce oznacza to, że muszą się one łatwo odpinać oraz zapinać. Warto, aby były wyposażone w dodatkowe zabezpieczanie np. materiałowe. To dodatkowa ochrona dla szkraba przez zimnem.

  • Ostatnim punktem programu jest dopasowanie kurtki dla dziecka do jego stylu. Wszystko zależy już od tego, czy jesteście amatorami klasycznej elegancji, czy może sportowego ducha. Pamiętajcie też o tym, żeby kurtka jesienno-zimowa pasowało do Waszego trybu życia. Macie duży wybór 🙂

Dodaj komentarz

Top