Jesteś tu
Strona domowa > Moda > Mama i córka w takich samych sukienkach – nowa kolekcja Smallbig

Mama i córka w takich samych sukienkach – nowa kolekcja Smallbig

polo-o
Eleganckie sukienki, wygodne sportowe bluzy, ciepłe szale i czapki – to tylko niektóre z ubrań i dodatków dostępnych w najnowszej kolekcji polskiej marki odzieżowej Smallbig, która specjalizuje się w tworzeniu takich samych ubrań dla dzieci i dorosłych.
Najnowsze stylizacje Smallbig udowadniają, że małe może być wielkie, a twórcy kolekcji przekonują, że ich ubrania są nie tylko nowoczesne i modne, ale przede wszystkim wygodne.

Nie od dziś wiadomo, że każda mała dziewczynka marzy o tym, by jak najszybciej dorosnąć. Po nocach śnią jej się balowe stroje, buty na wysokim obcasie i elegancie torebki. Nie przepuści żadnej okazji, by móc choć na chwilkę przymierzyć sukienkę mamy i poczuć się jak prawdziwa dama. Również chłopcom zdarza się stawać przed lustrem kopiując ruchy taty i wkładając jego marynarki. Naśladowanie dorosłych leży w naturze każdego dziecka. Działa to również w drugą stronę, bo rodzicie uwielbiają dopatrywać się w swoich pociechach podobieństwa do siebie.

CZYTAJ TAKŻE:   BMI dziecka - jak sprawdzić, czy jest prawidłowe?

Polska marka Smallbig postanowiła wyjść temu naprzeciw i tworzy kolekcje skrojone na miarę potrzeb małych i dużych. Dzięki temu dzieciaki nie muszą już tylko podczas zabawy upodabniać się do swoich rodziców – mogą nosić takie same ubrania, jak mama albo tata na co dzień.

Nowa kolekcja Smallbig

Nowa kolekcja Smallbig, która właśnie pojawiła się na rynku, to modne kroje, odważne i intensywne kolory oraz najwyższej jakości materiały. Znajdziemy w niej rozkloszowane sukienki, zabawne T-shirty z nadrukami, wygodne bluzy idealne na zimowe wieczory, a także ciepłe czapki i szale oraz torebki. Ich noszenie będzie przednią zabawą zarówno dla małych, jak i dużych. Kryterium tworzenia projektów Smallbig jest bowiem proste – pięknie, wygodnie, zawsze identycznie – dla rodzica i dziecka!

Dodaj komentarz

Top