Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > MAXPOL Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka” w Polsce.

MAXPOL Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka” w Polsce.

Targi odbędą się 25-26 lutego 2012 roku w Warszawie w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w hali nr 3.

Głównym założeniem targów „Świat Dziecka” jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Targi mają być szansą nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych również z przedstawicielami odpowiednich organizacji zagranicznych. „Świat Dziecka” to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych w branży. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z Kooperatorem funduszy unijnych i uzyskania profesjonalnej porady na temat ich pozyskiwania.

Na targach zostanie pokazana obszerna propozycja produktów z takich branż, jak: odzież i obuwie; odżywianie; zdrowie; kobieta w ciąży; pielęgnacja i higiena niemowląt i dzieci; sprzęt dla niemowląt i dzieci; sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży; meble dziecinne oraz wyposażenie; bezpieczeństwo; zabawki dziecięce; zabawki edukacyjno-rozwojowe; edukacja; wczasy, obozy, kolonie, podróże; chrzciny, komunie i wiele innych.
Ponadto w czasie tragów będzie można uczestniczyć w bloku spotkań edukacyjnych –prelekcjach i szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa dziecka w samochodzie, odkrywania geniuszu dziecka w najmłodszych latach życia, a także innych ważnych i ciekawych tematów. Będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji medycznych. Dla najmłodszych – wyjątkowe zabawy na scenie, konkursy i okazja do spróbowania dziecięcych smakołyków.

CZYTAJ TAKŻE:   17. Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ - relacja

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W „ŚWIECIE DZIECKA”!!!
Organizator:
PPH MAXPOL Sp. z o.o.
Ul. Hoża 86
00-682 Warszawa
+48 22 6299621
+48 226280621
+48 226251408
Fax +48 226210373
maxpol@maxpol-targi.com.pl
www.targiswiatdziecka.pl
www.maxpol-targi.com.pl

Dodaj komentarz

Top