Jesteś tu
Strona domowa > Dziecko > MINKY dla alergików – o czym mowa?

MINKY dla alergików – o czym mowa?

Każdy rodzic ma swoje oczko w głowie – naturalnie jest nim dziecko i wszystko co się wokół niego dzieje. W dzisiejszych czasach wiele pociech jest alergikami, bądź ma problemy z zasypianiem. Aby ułatwić utrzymanie zdrowia i zapewnić wygodę pociechom, naukowcy wpadli na genialny pomysł i wynaleźli MINKY – zastanawiacie się Państwo co to takiego jest ? 

Minky to tkanina szczególnie przyjazna dla skóry dziecka. Przypomina polar, ale jest od niego znacznie delikatniejsza, trwalsza, a przede wszystkim miększa niż najdroższy jedwab.

Pościel z tkaniny minky

Tkanina, z której wykonywana jest pościel przeszła testy laboratoryjne i otrzymała certyfikat “Bezpieczny dla niemowląt” co oznacza, że nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka.

Nasz sklep „8 aniołków” oferuje najwyższej jakości produkty, które zaspokoją potrzebny każdego maluszka i kochających rodziców, którzy chcą, aby ich szkraby miały wszystko co najlepsze.

Minky dla alergików

Zapewniamy optymalne rozwiązania na każdą kieszeń. Proponujemy pościel, ręczniczki, poduszki, kocyki dla małych „księżniczek i książąt”, a wszystko po to, aby dziecko miało bezpośredni kontakt z materiałami optymalnie przystosowanymi dla tak wrażliwej skóry.

Ponadto proponujemy produkty z wysokiej jakości bawełny, która nawet podczas prania nie traci właściwości – pozostaje miękka i delikatna, nie odkształca się.

Materiał minky sówka

Na Państwa życzenie, każdy z naszych produktów może być spersonalizowany, posiadamy profesjonalistów, którzy starannie przygotują projekt haftu, jaki ma się znaleźć się na ręczniczku, poduszce, kocyku lub pościeli. A wszystko to oraz wiele innych ciekawych informacji i produktów znajdziesz na naszej stronie www.8aniolkow.pl lub za pośrednictwem www.facebook.pl.

Dodaj komentarz

Top