Jesteś tu
Strona domowa > Miejsca przyjazne dzieciom > „Na uboczu, ale wszędzie blisko”, mówią goście o naszym ośrodku położonym w ustronnej dolince u podnóża góry Bukowej.

„Na uboczu, ale wszędzie blisko”, mówią goście o naszym ośrodku położonym w ustronnej dolince u podnóża góry Bukowej.

„Na uboczu, ale wszędzie blisko”, mówią goście o naszym ośrodku położonym w ustronnej dolince u podnóża góry Bukowej.

Oferujemy ponad 48 komfortowych miejsc noclegowych w dwóch budynkach. Wokół budynków rozpościera się soczyście zielona łąka z letnim, podgrzewanym wyposażonym w przeciwprąd basenem i tarasem z wygodnymi leżaczkami.

Place zabaw, tyrolka, trampoliny, grill chata , tenis stołowy to niektóre atrakcje da naszych milusińskich. Dzieci uwielbiają też spacery z rodzicami po kładkach „Leśnego Kącika” nad potokiem oraz obcowanie z naszymi zwierzętami.

Wewnątrz budynku na gości czeka strefa relaksu ,a w niej sauna, jacuzzi 6 osobowe, deszczownia, prysznice z biczami, salka relaksu.

Można skorzystać z bogatej oferty masaży. Dla dzieci mamy przestronną salkę zabaw z zabawkami. Zimą, z naszego lasu przychodzą jelenie do suto wypełnionych paśników, a maluchy śmigają na sankach i nartach na oświetlonej górce obok ośrodka.


Dysponujemy własnym wyciągiem narciarskim dla dzieci i początkujących narciarzy, przedszkolem narciarskim oraz kadrą instruktorów. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz narciarnia. U nas możesz rozpocząć przygodę z nartami.

CZYTAJ TAKŻE:   Zdrowe przekąski bez cukru cz. 2

Wiosną i jesienią ośrodek zapełniają biznesmeni, którym oferujemy bardzo dobre warunki do prowadzenia kursów, szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych. Do tego celu przygotowaliśmy specjalną salę szkoleniową, grill chatę na biesiady. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy wyśmienitą kuchnię regionalną, wypoczynek w gustownych pokojach, i wieczory tematyczne z kapelą, ogniskiem czy kuligiem.

Dużym atutem naszego ośrodka jest położenie oraz wyśmienita domowa kuchnia .Serwujemy dania kuchni Wiślańskiej. Tutaj możemy się pochwalić licznymi nagrodami w konkursach kulinarnych i nie tyko.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu w naszym ośrodku.

Ośrodek Karina

ul. Bukowa 16b
43-460 Wisła (miasto)
tel.: +48 33 855 24 70, +48 33 855 19 93, 609 752 751
www: noclegiwisla.eu

 

 

art.sponsorowany

Dodaj komentarz

Top