Jesteś tu
Strona domowa > Pielęgnacja > Nowe, udoskonalone chusteczki nawilżane Kindii

Nowe, udoskonalone chusteczki nawilżane Kindii

Marka Kindii wprowadza na rynek nowe, udoskonalone wersje chusteczek nawilżanych. Dzięki nowoczesnym recepturom chusteczki nawilżane Kindii zapewnią maluszkom jeszcze lepszą pielęgnację i optymalną ochronę każdego dnia.


Kindii wprowadziło do sprzedaży trzy rodzaje chusteczek, dzięki czemu będą idealne zarówno dla dzieci ze skórą normalną, delikatną bądź wrażliwą, skłonną do atopii.

  • Chusteczki nawilżane Kindii Skin Balance do codziennej pielęgnacji skóry normalnej niemowląt i małych dzieci
  • Chusteczki nawilżane Kindii New Baby Care
  • Chusteczki nawilżane Kindii Ultra Sensitive do skóry wrażliwej, skłonnej do atopii

Podstawowymi elementem składu wszystkich chusteczek są emolienty naturalnego pochodzenia. Oparta na nich nowa formuła daje gwarancję, że skóra dzieci będzie chroniona i nawilżona, a my zapomnimy o problemach związanych z podrażnieniami, odparzeniami czy alergią.

W nowych opakowaniach Kindii znajdziemy większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji.

Kolejnym ważnym atutem jest fakt, że chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego – z pierwszej na świecie włókniny Arvell, dlatego korzystając z nich, chronimy przyrodę!

Nowe chusteczki Kindii zyskały również atrakcyjne opakowanie. Dzięki przejrzystej grafice bez problemu znajdziemy na nim informacje o zaletach produktu, jego recepturze i działaniu oraz typie skóry, dla którego jest przeznaczony – abyśmy mogli szybko wybrać te chusteczki, które najbardziej pasują do potrzeb naszego malucha.

Cena chusteczek: 4,99 zł (60 lub 72 sztuki)

Jedna odpowiedź do “Nowe, udoskonalone chusteczki nawilżane Kindii

  1. Ja już używałam tych chusteczek Kindii z udoskonaloną formułą, rzeczywiście świetne. Bardzo delikatny materiał, przyjemne w dotyku. Podoba mi się nowe, czytelne opakowanie i fakt, że są produkowane z poszanowaniem dla ekologii.

Dodaj komentarz

Top