Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Nowy semestr na basenie ze Szkołą pływania Fregata Swimming w Poznaniu

Nowy semestr na basenie ze Szkołą pływania Fregata Swimming w Poznaniu

Oswajanie z wodą najmłodszych i nauka pływania dla dzieci i młodzieży – na najwyższym poziomie i na najlepszych basenach w Poznaniu. We wrześniu rusza nowy semestr zajęć w największej szkole pływania w mieście Fregata Swimming.


Nowy semestr na basenie w Fregata Swimming w Poznaniu

Szkoła Pływania Fregata Swimming nie tylko ciągle poszerza swoją ofertę dla aktywnych, ale i konsekwentnie rozwija sieć obiektów, w których prowadzi szereg różnorodnych zajęć sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych. We wrześniu rusza nowy semestr zajęć, podczas którego kilkanaście rodzajów zajęć prowadzonych będzie aż na siedmiu basenach. To najszersza oferta w Poznaniu.

Obiekty, na których Fregata prowadzi swoje zajęcia rozlokowane są w różnych częściach Poznania, dzięki czemu klienci szkoły pływania zawsze mają blisko na basen. Termy Maltańskie i Basen Rataje to idealne lokalizacje dla mieszkańców prawobrzeżnego Poznania. Basen Lechicka to obiekt wygodny dla piątkowskich osiedli, a Olimpia – dla Grunwaldu. W sercu Winograd znajduje się basen Posnania, zaś mieszkańcy Wildy i Dębca mogą korzystać z centrum Bona Dea Spa przy ul. Czechosłowackiej. Dodatkowo Fregata Swimming prowadzi zajęcia na pływalni Relax w Daszewicach pod Poznaniem.

CZYTAJ TAKŻE:   Półkolonie w Poznaniu – szykuje się wielka przygoda!

Program nauki pływania Fregaty obejmuje wszystkie stopnie nauki pływania dla dzieci i młodzieży, począwszy od oswajania z wodą kilkumiesięcznych bobasów. Wodny Żłobek Fregaty znają i doceniają setki poznaniaków, których maluszki rozwijają się w zdrowiu dzięki zajęciom w wodzie.

Pełną ofertę oraz grafiki zajęć na nowy semestr, który rusza we wrześniu można znaleźć na stronie www.fregata.com.pl

Nowy semestr na basenie w Fregata Swimming w Poznaniu

Dodaj komentarz

Top