Jesteś tu
Strona domowa > Odżywianie > Organiczny sok Zimowe Policzki dla najmłodszych

Organiczny sok Zimowe Policzki dla najmłodszych

Organiczny sok zimowe policzkiOrganiczny sok Zimowe Policzki to unikalna kompozycja soków i przypraw, stworzona specjalnie z myślą o potrzebach małego organizmu w czasie najniższych temperatur i największych mrozów.
Sok ten można pić także na ciepło, aby rozgrzać wychłodzonego spacerem czy zabawami na śniegu malucha, jak i na zimno.

Sok Zimowe Policzki powstaje wyłącznie ze świeżych, dojrzałych owoców. Za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno zebranych owoców prosto do butelek oraz przeprowadzanej za pomocą specjalnie skonstruowanej maszyny krótkiej pasteryzacji w butelkach, sok ten zachowuje naturalnie występujące wartości odżywcze, witaminy i minerały. Jest lekkostrawny i dobrze przyswajalny. Nie zawiera konserwantów, barwników, a także jakichkolwiek środków aromatyzujących, zakwaszających czy zagęszczających.

Naturalna równowaga pomiędzy kwaskowatością a słodkością to efekt odpowiedniej kompozycji soku winogronowego z jabłkowym, aroniowym, wiśniowym, jeżynowym i z czarnego bzu. Zimowego akcentu natomiast nadaje sokowi dodatek aromatycznych przypraw, m.in. wanilii i miodu. Całość jest bardzo esencjonalna i smakowo idealnie przystaje do jesienno-zimowych klimatów.

CZYTAJ TAKŻE:   Woda jest super - aplikacja budująca nawyk picia wody przez dzieci

Sok Zimowe Policzki marki Rumiane Policzki (BIO) należy do kategorii żywności funkcjonalnej, czyli żywności pozytywnie wpływającej na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Butelka z ciemnego szkła chroni go przed utratą pozytywnych właściwości w wyniku działania promieni słonecznych.

Dodaj komentarz

Top