Jesteś tu
Strona domowa > Książki > “Pan Cylinderek” – czyli recepta na walkę z niedoskonałościami

“Pan Cylinderek” – czyli recepta na walkę z niedoskonałościami

Kompleksy ma każdy z nas. Nie we wszystkim jesteśmy dobrzy. Nie zawsze udaje nam się osiągnąć zamierzony cel. Każdy z nas powinien jednak umieć radzić sobie z napotkanymi trudnościami, a także zaakceptować swoje ułomności oraz to, że nikt nie urodził się jeszcze przysłowiowym orłem. Sztuka akceptacji, to ciężka praca, jednak z pomocą nowej książki autorstwa Margarett Borroughdame będziecie mieli okazję przybliżyć szkrabom jej tajniki.

Pan Cylinderek

Tekstu w książce jest niewiele, ale za to przekazu – mnóstwo. Autorka z pomocą rymowanej formy opowie Wam historię sympatycznego Pana Cylinderka. Podpowie, jak radzić sobie w życiu ze swoimi wadami, a także przybliży tajniki radzenia sobie z pokonywaniem kompleksów. Wszystko to w przezabawny sposób.

CZYTAJ TAKŻE:   Rekrutacja do przedszkola 2018/2019 - sprawdź, co powinieneś wiedzieć

Pan Cylinderek i przepis na sukces

Tytułowy bohater opowie Wam o tym, ze wyeksponowanie naszego najlepszego atrybutu sprawi, że dzięki temu zarówno my, jak i otoczenie, będziemy się postrzegać w znacznie lepszym świetle. Pan Cylinderek uczy i bawi jednocześnie.

Książka Pan Cylinderek

Książka ma twardą oprawę, więc nie musicie się martwić o to, że sprawne rączki Waszych Szkrabów za chwilę sprawią, że będzie ona wyglądała niczym wyjęta z pralki. Ilustracje są ciekawe i zabawne.

Pan cylinderek je lody

Ich autorem jest Cezary Powierża. Same plusy – chciałoby się powiedzieć. Została wydana nakładem Wydawnictwa MBBooks.

Pan Cylinderek patronat medialny e-szkrab.pl

Cieszymy się, że jesteśmy patronem medialnym tej publikacji.

Już niebawem będziecie mogli wygrać tę książkę! Szczegóły wkrótce.

Dodaj komentarz

Top