Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Pani Imbir i Szkoła Elfów – świetny pomysł na świąteczny prezent

Pani Imbir i Szkoła Elfów – świetny pomysł na świąteczny prezent

Jesteście gotowi na podróż do krainy w której mieszkają elfy? Możecie przenieść się na daleką Północ, gdzie zobaczycie najbielszy śnieg na świecie i staniecie się świadkiem niesamowitych przygód. Znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy istnieją dwa jednakowe elfy, a także gdzie one mieszkają. Wystarczy, że zajrzycie do nowej książki wydanej przez Bajkopis – “Pani Imbir i Szkoła Elfów”.

Pani Imbir i Szkoła Elfów

Najbardziej elfia z historii

Wydawnictwo Bajkopis przygotowało magiczną opowieść dla dzieci w wieku 4-7 lat, idealną na świąteczny czas. Dzieci zanurzą się w inspirującej, ciekawej fabule okraszonej przyjemnymi dla oka ilustracjami. Nie zdradzimy Wam wszystkiego co jest w niej zawarte, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy. Musicie wiedzieć, że istnieją elfy, które są tak malutkie, jak najmniejszy paluszek Waszego dziecka…

CZYTAJ TAKŻE:   Przystanek Twórczość i Bajkodzieło zapraszają na warsztaty

Bajka pisana prozą

Pani Imbir i Szkoła ElfówKsiążka ma 64 strony i jest napisana prozą w taki sposób, aby każdy członek rodziny – od malucha, po dziadków – znalazł w niej coś dla siebie. Po raz pierwszy wydawnictwo Bajkopis nie zdecydowało się na książkę kartonową. To także pierwszy bajkowy projekt ilustrowany przez Monikę Kuropatnicką- Marciniak.
W jej ilustracjach widać miłość do natury i surowość Północy. Musicie to zobaczyć!

Serwis e-szkrab.pl jest Patronem Medialnym wydania. Zapraszamy do lektury już dziś!

Dodaj komentarz

Top