Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Przedstawiamy zestaw małego podróżnika marki TOLY

Przedstawiamy zestaw małego podróżnika marki TOLY

Każde dziecko przychodząc na świat staje się małym podróżnikiem, które bacznym okiem obserwuje i odkrywa nową, otaczającą go rzeczywistość. Jako kochający rodzice, z mądrością i cierpliwością pozwalamy maleństwu na rozwój swoich umiejętności, zdolności i talentów dając mu poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając czyste i zdrowe otoczenie.

Dlatego, też firma TOLY starając się zapewnić maksymalną ochronę maluszka stworzył produkt, który umożliwia dziecku zdrowe i bezpieczne badanie z precyzją naukowca wszelkich nowych miejsc. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw małego podróżnika: śliniaki jednorazowe, nakładki sedesowe KIDS oraz torby chorobowe.

Śliniaki jednorazowe

Śliniaki materiałowe – dość, że po jednorazowym posiłku wielokrotnie trafiają do prania, raczej nie sprawdzają się w podróży. Mokry śliniak ciężko jest wysuszyć w torbie, a często wystarczy zaledwie kilka godzin, aby zaczęły namnażać się bakterię, które później przy kolejnym użyciu trafiają bezpośrednio do buzi dziecka, którego układ immunologiczny nie jest jeszcze zupełnie ukształtowany. Dlatego też w wielu krajach śliniaki jednorazowe sprawdzają się idealnie na wyprawy z małym podróżnikiem. Dla takiego maleństwa wyjazd do drugiej miejscowości jest niczym wyprawa do dalekiego kraju Śliniaki jednorazowe są wodoodporne, łatwe i szybkie w użyciu, posiadają kieszonkę do której trafiają resztki jedzenia zamiast na nowe spodnie.

Jednorazowe śliniaki Toly Jednorazowe śliniaki Toly

Nakładki sedesowe KIDS

 

Jako mądrzy rodzice staramy się, aby dziecko szybko zaczęło stawiać pierwsze kroki do samodzielności. Dlatego też wielką radość sprawia nam widok maleństwa korzystającego samodzielnie z toalety. W domowych warunkach, gdzie osobiście dbamy o higienę mamy pewność, że bakterie obecne w toalecie są świeżo po kąpieli w chemii, którą stosujemy, dlatego też są niegroźne dla układu immunologicznego naszego potomka. Dziecko siadając na toaletę rączkami dotyka prawie wszędzie. O ile w domu nam to nie przeszkadza, wręcz jesteś my dumni, to czy taka sama duma będzie nas rozpierać na widok dziecka, którego rączki dotykają toalety w każdym innym miejscu, w tym publicznej? Toly pomyślało również o tym, tworząc jednorazowe nakładki, które w pełni pokrywają toaletę, zapewniając pełną ochronę również chłopców, ze względu na języczek, który w pełni zabezpiecza przednią część wewnętrzną toalety, kolorowe nadruki zwierzątek uprzyjemnią chwile w toalecie a dziecku będzie się miło kojarzyła wizyta, i sam będzie wołał siku.

Nakładka na wc Toly

Nakładki sedesowe Toly

Torebki chorobowe

 

Podczas podróży samochodem dla dziecka wspomnienie wymiotów może kojarzyć się z brudnym ubrankiem i niemiłym zapachem, dlatego też w pogotowiu zawsze należy mieć torby na wymiociny z rękawiczką odświeżającą. Torba zawiera wkładkę absorbującą wydzielinę, szczelnie zamykana nie pozostawi śladu po incydencie, a rękawiczka odświeżająca w szybki i higieniczny sposób odświeży buźkę i rączki dziecka, pozostawiając miły i delikatny zapach. Dziecko będzie chętniej podróżowało, wiedząc, że nawet jeżeli coś się wydarzy, to i tak nie sprawi to kłopotów nikomu, będzie mniej traumatyczne dla niego.

Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych produktów znajdą Państwo na stronie www.toly.pl

Torebka chorobowa

Zestaw małego podróżnika

 

 

Dodaj komentarz

Top