Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Razem Możemy Więcej – akcja Endo

Razem Możemy Więcej – akcja Endo

Jak mawia właścicielka marki Endo: nie ma wakacji bez pomagania. Jeśli chcecie wesprzeć podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, ułatwiając im tym powrót do zdrowia, wystarczy, że kupicie koszulki, które zostały zaprojektowane z myślą o nich.

Endo – Razem Możemy Więcej

Endo – Razem Możemy Więcej, to akcja charytatywna, której mamy przyjemność być Patronem Medialnym. Jej celem jest wsparcie dzieci w walce z nowotworami. Można się w nią zaangażować w bardzo prosty sposób. Wystarczy kupić produkty z charytatywnej kolekcji Endo.

ENDO Razem Możemy Więcej fot. Lidia Skuza

– Nasza wspólna historia z Fundacją Spełnionych Marzeń trwa już prawie 10 lat. Tworzymy z pasją ubranka dla najmłodszych, dlatego dziecko jest zawsze w centrum naszej uwagi i staramy się widzieć więcej, niż czubek własnego nosa. Pomoc najmłodszym, dla których los jest wyjątkowo niesprawiedliwy, to nasz obowiązek! Jeśli nasza praca i działanie wywołują uśmiech na ich buziach, to już jest wielka nagroda, ale musimy pamiętać, że rehabilitacja to długi i kosztowny proces – wyjaśnia Aneta Kołaszewska.

CZYTAJ TAKŻE:   Charytatywny pokaz mody Endo na Warsaw Fashion 2018! - relacja

ENDO_Razem Możemy Więcej_źródlo Instagram Tomek Cichorowski

W skład kolekcji ubrań dedykowanych akcji, wchodzą głównie koszulki „Razem Możemy Więcej”. Dostępne są zarówno t-shirty dla dorosłych, jak i niemowlęce body. W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy. Obecnie wszystkie produkty można kupić w promocyjnych cenach, na stronie internetowej https://endo.pl/.

ENDO_Razem Możemy Więcej_źródlo Instagram (3)

fot. mat. prasowe

Dodaj komentarz

Top