Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > Razem możemy więcej – wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018

Razem możemy więcej – wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018

Razem z podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń oraz marką Endo zapraszamy na wyjątkowy pokaz mody w ramach Warsaw Fashion 2018 . Odbędzie się on 24.11.2018 r., o godzinie 14 w warszawskiej Elektrowni Powiśle. 

Wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018

kolekcja ubrań razem możemy więcej

Warsaw Fashion to największe w Polsce wydarzenie modowe, którego organizatorką jest Dorota Wróblewska. Każdego roku, podczas wydarzenia odbywa się charytatywny pokaz mody Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Na wybiegu pojawiają się podopieczni Fundacji w towarzystwie znanych i lubianych osób. W tym roku przy prezentowaniu kolekcji ubranek, dzieciom towarzyszyć będą: Mateusz Damięcki, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Gabi Drzewiecka, Przemysław Cypryański, Piotr Świerczewski, Marcin Mroczek, Kuba Wesołowski, Jarek Jakimowicz, Szymon Majewski, Michał Lewandowski, Janusz Chabior i Sasha Strunin. Małe gwiazdy wieczoru wystąpią w ubrankach z kolekcji Endo, oraz w koszulkach charytatywnych Razem Możemy Więcej. – Ideą pokazu mody jest pokazanie zwycięzców i dodanie otuchy wszystkim walczącym z chorobą. Pokazy mody to dla naszych podopiecznych to nie tylko przejście po wybiegu. To odzyskanie siły i nadziei po długim leczeniu. Ale przede wszystkim docenienie ich bohaterskiej walki – mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

CZYTAJ TAKŻE:   Naukowe ferie z Technoludkiem we Wrocławskim Parku Technologicznym

Kolekcja Razem możemy więcej

Na pokaz przyjdziemy w koszulkach Razem Możemy Więcej!

Każdy z nas może wesprzeć Fundację w prosty sposób. Wystarczy kupić koszulkę z limitowanej serii, przyjść w niej na pokaz, zrobić sobie zdjęcie i udostępnić je w social mediach, oznaczając hasztagi: @endo.pl #endopl #razemmozemywiecej #endodlafundacji. To mały gest, a dla podopiecznych Fundacji znaczy naprawdę wiele. Otwórzmy się na pomaganie i sprawmy, aby stało się ono naszym nawykiem. – Rozglądajmy się dookoła, aby zauważyć tych którzy nas potrzebują! – powiedziała – Aneta Kołaszewska

Dodaj komentarz

Top