Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Rodzinne Targi z Gwiazdami – zapraszamy na wyjątkowe rodzinne wydarzenie

Rodzinne Targi z Gwiazdami – zapraszamy na wyjątkowe rodzinne wydarzenie

W sobotę 21 lutego w godz. 9.00-17.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Rodzinne Targi z Gwiazdami.

Rodzinne Targi z Gwiazdami to przygotowany z ogromnym rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi. Najlepsze marki przedstawią nowości rynkowe i zaproponują zakupy w super cenach, a znani i lubiani rodzice poprowadzą liczne warsztaty, zajęcia i animacje.

Przez 8 godzin na odwiedzających czekać będzie mnóstwo zabaw i konkursów, do wygrania setki nagród o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych! (m.in. wycieczki, vouchery hotelowe, zabawki, akcesoria, ekskluzywne upominki, książki, kosmetyki i wiele innych).

Podczas imprezy kompozytor Piotr Rubik poprowadzi warsztaty muzyczne, aktorka Edyta Jungowska będzie czytała najmłodszym najpiękniejsze bajki, Kasia Klich wystąpi z repertuarem dla dzieci, odbędzie się też nabór do dziecięcego zespołu muzycznego. Dzieci obejrzą swoje ulubione programy znane z telewizji MiniMini+, sprawdzą swoją wiedzę i spotkają się z Rybką MiniMini. Na maluchy czekają też warsztaty dziennikarskie, taneczne, zabawy ruchowe w największym lunaparku pod kopułą, pokaz mody oraz prawdziwy casting.

CZYTAJ TAKŻE:   BMW- Baby Mama Wymiana na Ursynowie

Ponadto wszyscy uczestnicy zabawy, zarówno ci mali, jak i zupełnie dorośli, będą mogli zbudować niesamowite rzeczy z klocków Lego.

Bilet rodzinny ( do nabycia na miejscu w dniu imprezy) w cenie 10 zł!

Rodzinne Targi z Gwiazdami - zapraszamy na wyjątkowe rodzinne wydarzenie

Dodaj komentarz

Top