Jesteś tu
Strona domowa > Rodzice piszą > Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

Drodzy Rodzice,

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi magia. Mam nadzieję, że wciąż jesteście szczęśliwcami, którzy pozostają pod jej wpływem. Pisząc dla Was kolejne teksty tak sobie właśnie Was wyobrażam. Jako ludzi szczęśliwych. Życzę Wam, aby to szczęście miało cudowną moc rozmnażania. Zawsze i wszędzie. Bo szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko. Jakby nie patrzeć, korzyść podwójna.


Zapewne mocno się napracowaliście, by ten nadchodzący czas był wyjątkowy dla Waszych bliskich, szczególnie dla dzieci. W końcu bardzo ważne jest właśnie to, jak obchodzi się i mówi o Świętach w rodzinnym domu. Bo z tymi wspomnieniami idziemy później przez życie. I każde kolejne Boże Narodzenie przyrównujemy do tej starej, trochę poszarzałej, ale ukochanej fotografii, gdzie szczerzyliśmy się w bezzębym uśmiechu przy najpiękniejszej choince świata (nawet, gdy miała 3 gałązki na krzyż).

CZYTAJ TAKŻE:   Trudna sztuka pocieszania

Oby więc te Święta były najwspanialsze na świecie. Nie tylko dla Waszych dzieci, ale i dla Was. Pełne spokoju, miłości, szczęścia i zrozumienia. Bo to nie menu, wystrój, czy prezenty są najważniejsze, tylko słowo “kocham”, które wypełnia każdy kąt. To z niego bierze się magia.

fot. mat. prasowe HRS

Dodaj komentarz

Top