Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Taki kot pomaluje każdy płot – naszym okiem

Taki kot pomaluje każdy płot – naszym okiem

Książka “Taki kot pomaluje każdy płot” jest zastrzykiem pozytywnej energii dla całej rodziny. Czytając ją dziecku nie tylko wprowadzicie je w świat dobrej zabawy, ale także macie szansę zmotywować je do działania w przekonaniu, że warto jest walczyć o swoje marzenia i rozwijać swoje pasje.

W książce Agnieszki Urbańskiej znajdziecie dwa opowiadania. Oba równie wesołe, jak i niosące wiele nauki. Jakiej? Przekonajcie się sami! My uchylimy Wam jedynie rąbka tajemnicy.

Książka taki kot pomaluje każdy płot

Taki kot pomaluje każdy płot – opowiadanie pierwsze

W pierwszej części książki poznacie bardzo sympatycznego kotka o imieniu Aksamit. Nie jest on “zwykłym” kotem, którego głównym zajęciem jest wylegiwanie się czy wesołe harce. Tu mamy do czynienia z kotem artystą!

Malujący kot
Zwierzak jest zafascynowany sztalugami, farbami oraz nowo poznanym malarzem. To wszystko sprawia, że sam postanawia rozpocząć przygodę z malarstwem. Nie przystaje jedynie na zaciszu swojego domu. On wychodzi o krok na przód ozdabiając całe miasto! Kot ma przy tym tyle uroku oraz dobroci w serduchu, że na pewno przypadnie Wam do gustu.

CZYTAJ TAKŻE:   Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych - naszym okiem

Taki kot pomaluje każdy płot

Taki kot pomaluje każdy płot – opowiadanie drugie

Kolejne opowiadanie, to przygody sympatycznej krowy o imieniu Łacinka. To niezwykle radosny zwierzak, dla którego zbieganie z pagórków jest świetną zabawą. Mało tego – robi to najszybciej na świecie :). Krówka cieszy się
sympatią wszystkich mieszkańców gospodarstwa. Niestety, jej radość nie trwa długo po tym, jak pewnego dnia ogląda krowią miss piękności. Nasza bohaterka porównując się do niej traci pewność siebie. Staje się smutna…Nie martwcie się jednak. Z pomocą przyjaciół udaje jej się znów uśmiechać! Sami dowiedźcie się, jak do tego doszło.

Ta krowa się chowa

Książka na pewno umili Wam zarówno poranki, jak i popołudnia oraz wieczory. Jest dobra na każdą porę dnia wprawiając Was w dobry nastrój. Twarda okładka nie sprawia, że staje się ona ciężka. Bez problemy uniosą je łapki nawet małych szkrabików. Jest bogato ilustrowana i kolorowa, a za jej wydanie odpowiedzialne jest Wydawnictwo Literatura. Jak dla nas – warta polecenia.

Dodaj komentarz

Top