Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Tanie wakacje z dziećmi – przygoda na morzu!

Tanie wakacje z dziećmi – przygoda na morzu!

Niejedno dziecko, słuchając opowieści o pirackich statkach i poszukiwaniach skarbu na tajemniczych wyspach, śniło o przeżyciu niezwykłej przygody wśród morskich fal. Spełnienie tych marzeń jest w zasięgu ręki! Poznaj sposób na tanie wakacje z dziećmi – wybierz się w rodzinny rejs promem, spędzając noce na morzu, a w dzień zwiedzając szwedzką Karlskronę.

Noc na morzu i dzień pełen wrażeń

Tanie promy płynące do Szwecji oferują wariant wycieczki, w którym aż dwie noce spędzone są na statku. Pierwsza z nich rozpocznie się odprawą i wypłynięciem z portu w Gdyni. Bagaż będziesz mógł zostawić w swojej kabinie i odpoczywać w komfortowych warunkach kabiny lub korzystać z rozrywek dostępnych na pokładzie promu. Na dzieci czekają aż cztery place zabaw, oferujące różnorodne atrakcje. Dorośli mogą zrobić zakupy w pokładowym sklepiku, jak również wziąć udział w dyskotece. Warto skorzystać też z bogatej oferty restauracji na pokładzie promu – z bogatego menu każdy wybierze coś smacznego dla siebie. Regeneracji sił dorosłych i rozbudzeniu wyobraźni dzieciaków z pewnością sprzyjać będą również malownicze, morskie fale, widoczne przez okno kabiny i z otwartego pokładu. Następnego dnia, około 7:30 rano, prom dopłynie do Karlskrony. To właśnie wtedy nastąpi jeden z najważniejszych momentów wycieczki i będziesz mógł wraz z całą rodziną spędzić cały jeden dzień na szwedzkiej ziemi. Schodząc z pokładu, nie zapomnij aparatu fotograficznego oraz dobrego humoru!

Rusz w rejs promem i poznaj Karlskronę

Dla dzieci sam rejs promem będzie wielkim przeżyciem, a widok morskich fal rozbudzi marzenia o pirackich przygodach. Prawdziwe atrakcje czekają jednak na lądzie, czyli w malowniczo położonej na 33 wyspach Karlskronie. Kameralne centrum, liczne zabytki sakralne czy najstarsza dzielnica miasta pełna małych, kolorowych domków – to wszystko jest w Twoim zasięgu. Program dnia możesz ułożyć sobie sam, ale nie musisz. Na statku istnieje możliwość zapisania się na wycieczkę z przewodnikiem, co jest świetną opcją szczególnie dla osób, które odwiedzają Szwecję po raz pierwszy. W zależności od wybranego wariantu, podczas kilkugodzinnej lub całodniowej wycieczki, przewodnik pokaże warte zobaczenia miejsca i poopowiada o nich. Karlskrona spodoba się nie tylko dorosłym. Na dzieciaki czekają tu między innymi Barnens Gård, czyli wioska dziecięca z parkiem wodnym, elektrycznymi samochodami, małym parkiem linowym, trampolinami i zwierzętami, place zabaw na świeżym powietrzu czy Busfabriken – bardzo duże centrum zabaw pod dachem. Po pełnym wrażeń dniu, prom zabierze Cię w podróż powrotną do Gdyni.

CZYTAJ TAKŻE:   Sok pomarańczowy w jesiennej diecie dziecka

Tanie promy – pomysł na udaną podróż z dziećmi

Jeśli do tej pory nie myślałeś o wycieczce do Szwecji, bardzo możliwe, że powstrzymała Cię obawa o wysokie koszty zagranicznego wyjazdu, odczuwalne tym bardziej, kiedy podróżujesz z całą rodziną. Rejs promem Stenaline otwiera jednak nowe możliwości przed wszystkimi, którzy marzą o zwiedzaniu Szwecji i przygodzie na pełnym morzu. Przystępne ceny pozwalają przeżyć niezapomniane, a zarazem tanie wakacje z dziećmi, ponieważ najmłodsi pasażerowie otrzymują zniżki, a dzieci do lat 3 płyną całkiem za darmo. Rejsy do Szwecji to idealna opcja dla każdego, kto nie lubi przepłacać za bilet, a zaoszczędzone pieniądze woli wydać w przyjemniejszy sposób – na przykład na zakupy pamiątek w pokładowym sklepiku, drink w barze na statku czy w końcu na atrakcje w samej Karlskronie.

Zarezerwuj bilety na prom i przeżyj przygodę

Rejs promem to okazja do dobrej zabawy i dla dzieci, i dla dorosłych. Z pewnością docenisz pokładowe bary, restauracje i sklepy, a Twoje dziecko poczuje się jak bohater morskich opowieści. Natomiast pięknem szwedzkiej Karlskrony i mnogością jej zabytków będziecie zachwycać się całą rodziną. Bilety na prom zarezerwujesz w prosty sposób online: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/tanie-wtorki. Poznasz tam także szczegółowy program rejsu. Ilość miejsc na poszczególne terminy wyjazdu są ograniczone, dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą wycieczek promowych do szwedzkiej Karlskrony. Wielki rejs po morzu, wygodny prom, atrakcje dla dzieciaków i dorosłych na pokładzie, zwiedzanie Szwecji – właśnie tak brzmi przepis na niezapomniane, tanie wakacje z dziećmi!


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Top