Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Targi Kid’s Biz Fair – najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej!

Targi Kid’s Biz Fair – najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej!

Dogodny termin, prestiżowa lokalizacja, najnowsze trendy, ciekawi goście, wartościowe szkolenia i warsztaty –  to tylko najważniejsze z licznych atutów tegorocznej edycji Kid’s Biz Fair, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w EXPO XXI w Warszawie.

Targi Kid’s Biz Fair - najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej!

Kid’s Biz Fair to unikalne biznesowe spotkanie dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce o charakterze międzynarodowej platformy biznesowej.

Podczas tegorocznej, IV edycji, na ponad 1200 m² swoje najnowsze propozycje, produkty oraz akcesoria dla dzieci i niemowląt zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata. Są wśród nich czołowi międzynarodowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy, a także przedsiębiorcy znani na rynkach lokalnych. Uczestnictwo w Targach potwierdzili reprezentanci: Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Targi Kid’s Biz Fair - najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej!

Dogodny termin, atrakcyjna lokalizacja, specjalne ceny

Tegoroczna edycja to także odsłona Targów w nowej, bardziej atrakcyjnej formule. W odpowiedzi na oczekiwania naszych partnerów biznesowych postanowiliśmy przede wszystkim zmienić termin i lokalizację wydarzenia.

Termin Targów – koniec sierpnia – został wybrany z myślą o kontraktacjach gwiazdkowych, dzięki którym odwiedzający będą mogli poznać w jednym miejscu i czasie najlepsze pomysły na prezenty świąteczne i zamówić towary po atrakcyjnych, specjalnie przygotowanych na Targi cenach. Na miejsce naszych Targów wybraliśmy halę wystawienniczą EXPO XXI – doskonale zlokalizowany, jeden z najnowocześniejszych obiektów targowych w Polsce.

Różnorodność asortymentu

W edycji 2015 stawiamy także na innowacyjność – podczas Targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży. Wprowadziliśmy ponadto nowy podział na sektory, który zapewni ogromną różnorodność i szeroki wachlarz produktów, prezentowanych w siedmiu kategoriach: zabawki indoor/zabawki outdoor, meble i tekstylia, odzież i obuwie, edukacja, higiena, eko, ciąża i okres niemowlęcy.

CZYTAJ TAKŻE:   II etap plebiscytu “Perły mama:Du”

Unikalne szkolenia i spotkania przedsiębiorców

Podczas Kid’s Biz Fair odbędą się również konferencje, warsztaty oraz certyfikowane szkolenia dla przedstawicieli firm działających w branży dziecięcej. Nasi eksperci podzielą się wiedzą
i doświadczeniem oraz przedstawią najnowsze trendy w zakresie efektywnego prowadzenia biznesu.

W tym roku będzie także mieć miejsce specjalne wydarzenie – Gala Kid’s Biz Awards. To ekskluzywny biznes mixer, w którym wezmą udział przedstawiciele czołowych firm z branży, a którego istotą jest stworzenie rankingu oraz wyłonienie najlepszych artykułów i akcesoriów dla niemowląt
i dzieci.

Morze korzyści dla każdego

Wśród najważniejszych korzyści dla wystawców i odwiedzających warto wymienić: poznanie najnowszych trendów w branży, wymianę wiedzy z profesjonalistami, udział w konferencjach
i szkoleniach branżowych, nawiązanie kontaktów z polskimi i zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami sklepów, hurtowni i ośrodków edukacyjnych, a także możliwość negocjacji cen na zamówienia produktowe przed okresem świątecznym.

Zadbaj o swój biznes, odwiedź stronę www.kidsbizfair.com, zakup bilet i zapisz termin naszych Targów w kalendarzu. Obecność obowiązkowa!

Więcej szczegółów wkrótce.

Kid’s Biz Fair 26-27.08.2015, EXPO XXI, Warszawa
Więcej informacji znajdą Państwo na: www.kidsbizfair.com oraz  www.facebook.com/KidsBizFair

Dodaj komentarz

Top