Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > “Ubrania od serca” – pomóż dzieciom z domów dziecka

“Ubrania od serca” – pomóż dzieciom z domów dziecka

“Ubrania od serca” to wspólny program marki Vizir i Towarzystwa Nasz Dom wspierający dzieci z domów dziecka. Wystarczy kupić wybrane produkty marki w dniach od 4 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. 

Akcja “Ubrania od serca” jest odpowiedzią na potrzeby dzieci z domów dziecka,  a konkretnie – na zakup ubrań dla nich. Najbardziej potrzebujące placówki będą miały więc możliwość wyposażyć dzieci w nowe ubrania, ale równie ważnym jest fakt, że podopieczni dostaną możliwość ich samodzielnego wyboru.

Vizir Ubrania od serca

– Jednym z głównych celów placówek opiekuńczo-wychowawczych jest zminimalizowanie dystansu dzielącego ich podopiecznych i dzieci pochodzących z pełnych rodzin, jednak specyfika funkcjonowania tego rodzaju placówek oraz kwestie finansowe często to utrudniają. Akcja “Ubrania od serca”, w ramach której przekazane zostaną placówkom opiekuńczo-wychowawczym bony na zakup ubrań, ma bardziej kompleksowy wymiar. Oprócz tego, że podopieczni otrzymają nową odzież, bardzo ważna jest też swoboda wyboru, którą zyskują dzieci oraz możliwość pójścia na zakupy, co nie zdarza się im często. Przebywanie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych zmusza podopiecznych do dostosowania się do przepisów i rygorów życia zbiorowego, dlatego każda możliwość wyrażenia siebie, chociażby poprzez ubiór jest dla nich bardzo ważna.” – podsumowała Iwona Niemasz, przewodnicząca zarządu Towarzystwa Nasz Dom.

CZYTAJ TAKŻE:   Agata Rubik: kupuje córkom więcej ubrań niż sobie

Ubrania od serca – dwa etapy

Akcja przeprowadzona będzie w dwóch etapach, tj. w dniach 04.12.-31.12.2017 za pośrednictwem sieci sklepów Biedronka, a w okresie 01.01-28.02.2018 w innych sklepach w Polsce za wyjątkiem Biedronki. Każdy kto w tym czasie dokona zakupu oznaczonych produktów marki Vizir, przyczyni się do zakupu bonów do sklepów odzieżowych dla najbardziej potrzebujących podopiecznych domów dziecka.

Sugerowana cena detaliczna produktów objętych akcją to:
• Vizir kapsułki do prania 38 sztuk: rekomendowana cena* 49.99 PLN;
• Vizir płyny do prania 20 prań: rekomendowana cena* 19.99 PLN;
• Vizir proszki do prania 56 prań: rekomendowana cena* 52.99 PLN.

Cena w poszczególnych sklepach może się różnić.

* Asortyment, ekspozycja produktu, ceny i promocja są według wyłącznego uznania detalisty. P&G jedynie rekomenduje.
Więcej informacji o Vizir oraz akcji „Ubrania od serca” dostępnych jest na stronie EverydayMe.pl/ubrania-od-serca od 1 grudnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Top