Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > Warszawskie Dni Rodzinne – patronat medialny e-szkrab.pl

Warszawskie Dni Rodzinne – patronat medialny e-szkrab.pl

Gratka dla całej rodziny. W dniach 17-19 marca 2017 r. moc atrakcji czeka na Was podczas Warszawskich Dni Rodzinnych nad którymi objęliśmy patronat medialny.

Warszawskie Dni Rodzinne – promocja wspólnego spędzania czasu

Celem organizacji wydarzenia jest promowania wspólnego, kreatywnego spędzania czasu wolnego z dziećmi w stolicy. Jego logistyka przypomina Noc Muzeów. Od piątku do niedzieli możecie wziąć udział w kilkuset darmowych wydarzeniach, a wśród nich zajęcia sportowe, edukacyjne, artystyczne, umuzykalniające, czytelnicze, robotyka, taniec, programowanie, eksperymenty naukowe, zajęcia dramowe i teatralne, spektakle, koncerty, bezpłatny wstęp do muzeów, seanse w kinach, modelarstwo, zajęcia cyrkowe, laser tag, mini golf, escape room’y, festiwal gier planszowych, szachy, spacery i gra miejska oraz zwiedzanie folwarku. Udział w nich jest bezpłatny. UWAGA! Obowiązują zapisy. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl.

CZYTAJ TAKŻE:   Program 500+ - jakie zamiany zajdą w nim w 2022?

Warszawski Piknik Rodzinny

WDR zakończy Warszawski Piknik Rodzinny (19 marca), który zostanie zorganizowany w CRS Bielany na ul. Lindego 20 w godz. 11:00-15:00. Wśród atrakcji znajdziecie m.in. wykład i konsultacje z Jeannette Kalyta najbardziej znaną położną w Polsce, pojawią się również mamy blogerki autorki takich blogów jak: nebule.pl, mamawarszawianka.pl, mamacarla.pl czy ohmummy.pl. Blogerki podpowiedzą jak stawiać czoła wyzwaniom rodzicielstwa oraz jak odnaleźć swoją pasję jako mama.

mat. prasowe

Dodaj komentarz

Top