Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Warszawskie Dni Rodzinne Prudential: 18-20 marca 2016 – wyjątkowy, rodzinny weekend w Warszawie

Warszawskie Dni Rodzinne Prudential: 18-20 marca 2016 – wyjątkowy, rodzinny weekend w Warszawie

Po sukcesie sześciu warszawskich edycji Dni Rodzinnych przyszedł czas na kolejną – bo rodzina to jest siła!

Warszawskie Dni Rodzinne Prudential

ZwalczNude.pl oraz Miasto Stołeczne Warszawa, już po raz siódmy zapraszają warszawskie rodziny do wspólnej zabawy podczas Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential. W ten wyjątkowy weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla całych rodziny.

Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom, dzieciom, dziadkom, ciociom oraz wujkom jak bogata jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych, a nawet dedykowanym specjalnie dla nich miejsc.
Logistyka wydarzenia przypomina Noc Muzeów.

Warszawskie Dni Rodzinne Prudential – program

Podczas  weekendu, od piątku do niedzieli, organizowanych jest kilkaset darmowych wydarzeń, takich jak warsztaty, pokazy czy przedstawienia, a to wszystko ku radości dzieci i ich rodziców.
Do udziału w projekcie zaproszone są liczne miejskie instytucje, fundacje, muzea, kafejki oraz firmy, z którymi ZwalczNude.pl stworzyło wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

W programie VII edycji między innymi: zajęcia po angielsku z Helen Doron, ciekawa matematyka z Matplanetą, twórcze inspiracje z Dziecięcą Akademią Twórczości, robotyka na wesoło z Planetą Robotów, animacje dla maluchów czy animacje podróżnicze z Kompasem.

W żłobku Zaczarowany Melonik na najmłodszych czekają zajęcia z języka ciała i ruchu. Wszyscy wielbiciele wiosennego słońca będą mogli pożegnać się z zimą przygotowując wspólnie Marzannę w żłobku Dobre Duszki.

Szkoła tańca Art Dance Complex przygotowała dla warszawskich rodzin specjalne zajęcia taneczne kształtujące poczucie rytmu. Mnóstwo dobrej zabawy podczas przygotowanych warsztatów zapewnią dzieciom również firmy Creative Minds oraz Knittex, zaś w kawiarni Zaczarowany Ogród podczas warsztatów wielkanocnych dzieci i dorośli nauczą się jak zrobić idealnego baranka wielkanocnego.

Różnorodność zajęć jest ogromna, a wszystkie atrakcje w ten wyjątkowy weekend są darmowe. Każdy w programie znajdzie coś dla siebie. Podczas poprzednich edycji największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty językowe, zajęcia kulinarne, o zdrowiu oraz baletowe.

Organizatorzy już nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się co w tym roku najbardziej przypadnie do gustu dzieciom i ich opiekunom.

Warszawskie Dni Rodzinne Prudential – piknik rodzinny

Dniom Rodzinnym towarzyszy Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który  w tym roku ponownie odbędzie się 20 marca w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew). Podczas pikniku na rodziny czekać będą niepowtarzalne, kolorowe atrakcje. Będzie okazja m.in. zrobić sobie zabawne fotografie rodzinne w fotobudce. Będą skakańce, paintball laserowy, czy pokazy historyczne. Będzie można skosztować ekologicznych napojów firmy Poloniak czy wyjątkowych tortów firmy Sweet Home – samodzielnie dekorowanych! Na fanów gier – czekają najnowsze planszówki. Będzie też strefa LEGO Video Games, w której będzie okazja zagrać w najnowszą grę z serii LEGO Marvel’s Avengers. Rybka MiniMini zaprasza na karaoke oraz do mini kina przedszkolaka z ulubionymi bohaterami  znanych z anteny MiniMini+. Jednak piknik to nie tylko świetna zabawa – dzieci będą miały szansę nauczyć się wielu ciekawych rzeczy.

CZYTAJ TAKŻE:   Zimowe ferie w Warszawie - twórcze, ekologiczne i bezpieczne zajęcia w IKEA Targówek

Dzięki ekspertom ze strefy Ciepła Veolia dowiedzą się skąd w naszych domach bierze się ciepło, będzie również okazja do spotkania z bohaterami programu edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching. Atrakcją pikniku będzie niewątpliwie pojawienie się ulubieńca dzieci Misia Lubisia!

W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych odbędzie się również Plebiscyt Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. Jest to konkurs na najwspanialsze rodzinne punkty w Warszawie. Od 26 lutego mieszkańcy stolicy będą mogli zagłosować na ich ulubione miejsca w sześciu kategoriach. To warszawiacy zdecydują, które z nich zasługują na wyróżnienie w poszczególnych kategoriach – a wybrany spośród laureatów zwycięzca nagrody Grand Prix otrzyma watrą 10 000 zł kampanię promocyjną w największych mediach rodzinnych i parentingowych w Warszawie.

Projekt realizowany jest przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa. Wszystkie organizowane w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential wydarzenia objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Sponsorem tytularnym jest firma Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Warszawskie Dni Rodzinne  promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Projekt odbędzie się również w innych miastach co nadaje wydarzeniu rangę ogólnopolską, mamy więc przyjemność zaprosić na Poznańskie Dni Rodzinne Prudential – w kwietniu 2016 oraz Wrocławskie Dni Rodzinne Prudential – w maju 2016, a już we wrześniu znowu będziemy w Warszawie.

Zapisy w Warszawie ruszają 26 lutego 2016. Więcej informacji znajdziecie na: www.warszawskiednirodzinne.pl

Serdecznie zapraszamy!

Patroni ogólnopolscy: mini mini+, teletoon+, czas dzieci, mamadu, egaga.pl, ohme.pl, fitmom.pl, radio zet gold, cojestgrane24.pl,
Patroni pikniku i statuetki: tatento.pl, e-szkrab.pl; kulturalniewaw.pl, czasdzieci.pl, mamadu, dobra mama, wolnasobota.pl, dzieckowwarszawie.pl, mamafit.pl

Dodaj komentarz

Top