Jesteś tu
Strona domowa > Nauka i zabawa > Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears!

Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears!

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, głośnik do komputera lub pomoc dydaktyczna!

Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears!

Obecnie w skład rodziny Alilo Bright Ears wchodzą 3 modele króliczków: Buddy Bunny A2, Honey Bunny G6 oraz Big Bunny G7. Wszystkie dostępne są w różnych żywych i pastelowych kolorach, ale nie tylko to świadczy o ich uroku. Uszka Alilo świecą na przemian 7 różnymi kolorami, są miękkie i giętkie – wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego do gryzienia dla niemowląt i dzieci.

Wczesna edukacja

Nauka poprzez zabawę to świetny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Każdy króliczek zawiera fabrycznie wgrane piosenki, kołysanki i bajki, które z pewnością umilą wspólną zabawę, a także pomogą rozwijać wyobraźnię dziecka. Wspaniałe jest to, że treści edukacyjne mogą być aktualizowane według potrzeby za pomocą małego kabla USB i komputera. Rodzice i dzieci mogą również nagrywać na Alilo własne opowiadania, piosenki, kołysanki, co gwarantuje świetną zabawę!

Narzędzia dla rodziców

Wszyscy wiemy, że zabawa z dzieckiem wymaga wyobraźni. Na szczęście z króliczkami Alilo nie można się nudzić! Częstym wyzwaniem dla rodzica może być również utulenie pociechy do snu. Z Alilo z pewnością będzie to dużo prostsze! Świecące uszka króliczka dodadzą swym blaskiem otuchy dziecku przy zasypianiu, a kołysanki i bajeczki pozwolą mu przenieść się do krainy wyobraźni. Co więcej, możesz nagrać wcześniej swój głos na Alilo, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło słuchać Cię nawet wtedy, gdy wyjdziesz na chwilę z pokoju. Może to być własna piosenka czy bajka lub po prostu przeczytane opowiadanie. Dodatkowo fabrycznie wgrany “biały szum” bez problemu ukoi Twoje maleństwo do snu!

alilo-honey-bunny

Narzędzia dla nauczycieli

Alilo mogą posłużyć jako pomoce dydaktyczne w nauce języków obcych oraz podczas innych zajęć, do prowadzenia których nauczyciele korzystają z odtwarzaczy CD lub komputera. Króliczek jest poręczny, zmieści się do każdej torebki, wbudowana bateria pozwoli na wielogodzinną pracę, wysokiej jakości głośnik umożliwi zabawę z większą grupą dzieci, pilot zdalnego sterowania ułatwi obsługę odtwarzacza na odległość, a kolorowy i świecący Alilo zachęci milusińskich do aktywnej zabawy i nauki!

Dodatkowe atuty

Króliczki Alilo są bardzo poręczne i wygodne dla małych rączek. Ich okrągły ogonek po przekręceniu uruchamia zabawkę i jest odpowiedzialny za regulację dźwięku odtwarzacza. Alilo jest również intuicyjny w obsłudze, a jego przyciski mogą być blokowane. Króliczek jest bardzo wytrzymały, a przez to odporny na wstrząsy, ponieważ jest zrobiony ze specjalnego tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Alilo może pracować do 5 godzin bez przerwy dzięki wbudowanemu litowemu akumulatorowi o dużej pojemności. Jest również przyjazny dla środowiska, nie potrzebuje wymiennych baterii i jest wykonany z bezpiecznego materiału zgodnego ze standardami RoHS. Zabawka nie ma ostrych krawędzi i może być używana przez dzieci w każdym wieku.

alilo-honey-bunny-1

Każdy model ma inne cechy, które go wyróżniają. Króliczek Buddy Bunny jako jedyny potrafi się bujać, Honey Bunny ma mięciutkie uszka, a Big Bunny może być sterowany na pilota!

Już dziś zabierz swojego króliczka Alilo do domu!!!

Wiek: 0+

www.alilo.pl

alilo-logo

Dodaj komentarz

Top