Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Wstąp do Akademii Elfów Świętego Mikołaja!

Wstąp do Akademii Elfów Świętego Mikołaja!

Fundacja Zwalcz Nudę już po raz IV zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w magicznych, świątecznych grach obywających się na stołecznych ulicach. Jeśli jesteście odważni, uwielbiasz święta i chcesz poznać samego Świętego Mikołaja – wstąp do Akademii Elfów! Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie jako jej Patron Medialny. 

Święty Mikołaj ma dla Was ważną wiadomość!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja

„Jak co roku prace nad przygotowaniem Świąt i prezentów dla dzieci z całego świata trwają. Niestety w tym roku zdarzyła się rzecz zupełnie nieprzewidywana! Trudno jest mi o tym mówić, ale muszę prosić Was o pomoc… Zapewne nie znacie mojego strasznego brata bliźniaka Krampusa, który pochodzi z Austrii… Nie ma on zbyt dobrej opinii i cieszy się złą sławą. Między innymi dlatego, że kiedyś porywał niegrzeczne dzieci do wielkiego kosza. Jego demoniczny wygląd też nie zachęca do bliskich kontaktów…Krampus chcąc zrobić mi na złość, dosłownie przed chwilą ukradł jeden z atrybutów świąt – ale zaraz, zaraz co to było?! Moja pamięć szwankuje! Czy to oznacza, że niedługo zapomnimy o tym, tym… no właśnie o czym? Święta stanęły pod znakiem zapytania… Potrzebuję Waszej pomocy w odwróceniu biegu wydarzeń i przypomnieniu ludzkości czym jest ten tajemniczy przedmiot…”

CZYTAJ TAKŻE:   Jak zachęcić dziecko do nauki w domu?

Podpisano Święty Mikołaj.

W tym roku Święty Mikołaj prowadzi nabór w:

– 25 XI – Stare Miasto
– 2 XII – Bielany – Urząd Dzielnicy Bielany
– 9 XII – Wawer – Centrum Handlowe FERIO Wawer
– 10 XII – Wilanów – Royal Wilanów
– 16 XII – Praga – Południe – Urząd Dzielnicy Praga – Południe

Akademia Elfów Świętego Mikołaja – zapisz się do niej już dziś?

Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Akademia Elfów Świętego Mikołaja jest serią gier miejskich, które połączone są z prowadzonymi przez Elfy, Śnieżynki oraz Panią Mikołajową animacjami. Pamiętajcie o tym, że aby wziąć w nich udział, należy się zapisać! Możecie to zrobić wchodząc na stronę:  www.zwalcznude.pl

Dodaj komentarz

Top