Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Zabawka Roku 2019 – już niedługo poznamy Laureatów!

Zabawka Roku 2019 – już niedługo poznamy Laureatów!

x edycja zabawka roku
fot. zabawkowicz.pl

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja konkursu w którym wraz z przedstawicielami mediów oraz artystami, znów będziemy oceniać najlepsze zabawki w Polsce. Na rynku pojawiło się mnóstwo nowych propozycji zabawek i akcesoriów dla dzieci. Producenci prześcigają się pomysłowością. Szukają nowych zastosowań, ułatwiają nam opiekę nad najmłodszymi, a serca starszych dzieci zaczynają podbijać premiery zabawkowe. Które z propozycji dla Najmłodszych okażą się być najlepsze?

Zabawka Roku 2019 i Nagroda Rodziców 2019 

To już jedenasta edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Skład jury powiększył się ostatnio o Katarzynę Burzyńską, Otylię Jędrzejczak,  Odetę Moro, Agnieszkę Hyży, Rafała Mroczka, Tomasza i Agatę Wolnych, a także dziennikarzy jednych z najważniejszych redakcji branżowych i lifestylowych. Wśród jurorów znajdą się m.in.: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Malinowska, Paweł Zawitkowski, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Beata Sadowska, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Joanna Racewicz, Wojciech Błach i wielu innych gości. Imprezę relacjonować będą najważniejsze media mainstreamowe i lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE:   Rusza cykl bezpłatnych spotkań DEPRESJA W SPÓDNICY, czyli Mamo, UŚMIECHNIJ SIĘ!

Impreza finałowa odbędzie się w Hotelu Brant w Wiązownej pod Warszawą. Po niej obrady jury, a później poznamy zwycięzców konkursu. Relacja z imprezy już niedługo u nas oraz na stronie www.zabawkaroku.pl i www.nagrodarodzicow.pl

Dodaj komentarz

Top