Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Zapraszamy na wystawę “Mebel Marzeń 2016” podczas targów “Meble Polska”

Zapraszamy na wystawę “Mebel Marzeń 2016” podczas targów “Meble Polska”

Wydawnictwo meble.pl zaprasza na wystawę inicjatywy „Mebel marzeń 2016” i galę wręczenia nagród w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2016”. Oba wydarzenia odbędą się podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu w dniach 8-11 marca br.

W pawilonie 5, na stoisku nr 62, miesięcznik „BIZNES meble.pl” i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wydział Technologii Drewna, organizują wystawę podsumowującą trzecią edycję inicjatywy „Mebel marzeń”. Zaprezentowane na niej zostaną zwycięskie projekty w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia” – zminiaturyzowane i wydrukowane w 3D.

Gala finałowa konkursu „Spełnij dziecięce marzenia” odbędzie się 9 marca br. (środa) o godz. 10.00 w pawilonie 5 na scenie FORUM. Laureaci otrzymają komercyjne12-miesięczne licencje oprogramowania CAD wspomagającego projektowanie 3D (KD Max Polska) oraz dwutygodniowe staże w firmach z branży meblarskiej: (Fameg, Imos Polska, Impress Decor Polska, Klose Kolekcja Mebli, Schattdecor).

Tegoroczna nowość to wyróżnienie przez Interprint Polska Małgorzaty Płoskońskiej, autorki projektu „Turlak”. Nagrodą jest 2-3 dniowy wyjazd na warsztaty podczas „Interprint Furniture Days 2016”, które odbędą się w głównej siedzibie firmy Interprint w Arnsbergu, w Niemczech (w październiku lub listopadzie br).
Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim patronom i partnerom dziękujemy za wsparcie i promocję konkursu.

CZYTAJ TAKŻE:   Targi z Gwiazdami - Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości

Organizatorzy: Wydawnictwo meble.pl i Meble.pl S.A.

Mebel Marzeń 2016

www.facebook.com/mebelmarzen

Inicjatywa „Mebel marzeń 2016”, organizowana przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat pod hasłem „Mebel dziecięcych marzeń”. Dziecięce wyobrażenia o meblach stają się punktem wyjścia do drugiego etapu – konkursu „Spełnij dziecięce marzenia” – w którym młodzi projektanci, studenci, absolwenci szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także amatorzy tworzą projekty mebli inspirowane rysunkami dzieci.

„KSIĘGA TRENDÓW” – pierwsza w Polsce publikacja łącząca analizę tendencji socjologicznych z produktami odpowiadającymi na ukryte za nimi potrzeby Polaków. W promujących ją akcjach ważną rolę odgrywają prace powstałe w ramach inicjatywy „Mebel marzeń”. W ten sposób integrują się pomysły najmłodszych z kreatywnością młodych projektantów i rynkową dojrzałością podmiotów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Dodaj komentarz

Top