Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Zimowe ferie w Warszawie – twórcze, ekologiczne i bezpieczne zajęcia w IKEA Targówek

Zimowe ferie w Warszawie – twórcze, ekologiczne i bezpieczne zajęcia w IKEA Targówek

Zimowe ferie w Warszawie dzieci mogą spędzić twórczo i bezpiecznie.  IKEA Targówek proponuje bezpłatne warsztaty kulinarne, ekologiczne pomysły na „zrób to sam”, teatr w wykonaniu pluszaków, pierwsza pomoc z misiem czy przygody z językiem angielskim.

Zimowe ferie w Warszawie - twórcze, ekologiczne i bezpieczne zajęcia w IKEA TargówekZajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach między 10:00 a 16:00. Wstęp jest bezpłatny.

Podczas nadchodzących ferii zimowych IKEA Targówek przygotowała liczne atrakcje dla najmłodszych. W programie zaplanowano m.in. warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, kursy pierwszej pomocy, występy teatrzyku, zabawy z językiem angielskim.

Oprócz świetnej zabawy, dzieci będą mogły dowiedzieć się także jak zadbać o bezpieczeństwo podczas zimowych szaleństw – tłumaczy Grzegorz Bochenek, manager marketingu IKEA Targówek.

Rozkład zajęć

Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku  w dniach 19-30 stycznia w godzinach od 10:00 do 16:00 w  wydzielonej strefie Restauracji, na I piętrze sklepu IKEA Targówek. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.ikea.pl/targowek.

W poniedziałki gotowanie. Razem z Anią Stanek, znaną blogerką kulinarną, zwyciężczynią jednego z odcinków programu TVN „Ugotowani”, uczestnicy warsztatów będą mogli „wyczarować” a potem skosztować pasty, twarożki na kanapki, czy sałatki owocowe i warzywne.

Wtorki to dzień teatru dla najmłodszych w wykonaniu pluszaków IKEA oraz aktorów teatru Hothaus. Co godzinę, wystawiane będą naprzemiennie spektakle: „Czerwony Kapturek” oraz „Żabi Książę”.

We środy z kolei wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w „przygodzie z językiem angielskim”, czyli specjalnie przygotowanych przez szkołę English Club zajęciach językowych w formule gier i zabaw.

CZYTAJ TAKŻE:   Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia. Bambino, czyli artystyczny niezbędnik w przedszkolu i szkole.

Czwartki zostały zaplanowane dla miłośników twórczych warsztatów, którzy jednocześnie dbają o środowisko. W tych dniach będą odbywały się warsztaty plastyczne z wykorzystaniem materiałów recyklingowych i ekologicznych. Zajęcia poprowadzi autorka bloga z pomysłami DIY – „zrób to sam” – Katarzyna Ogórek.

Piątki są przeznaczone na edukację w bardzo ważnym obszarze jakim jest bezpieczeństwo dzieci. Najmłodsi w wieku 3-6 lat, będą mogli wziąć udział w zajęciach „Pierwsza pomoc z misiem” podczas których specjalnie przeszkoleni instruktorzy za pomocą zabaw, gier i ćwiczeń przybliżą dzieciom tematykę pierwszej pomocy. Natomiast dla starszych dzieci w wieku 6-12 lat przygotowano warsztat „bezpieczne ferie” uświadamiający zagrożenia jakie mogą pojawić się podczas spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych.

Plan zajęć

 • Poniedziałki (19 i 26 stycznia)
  10:00 i12:00 – menu śniadaniowe: pasty, twarożki, kanapki
  14:00 i 16:00 – menu obiadowe: sałatki owocowe i warzywne
 • Wtorki (20 i 27 stycznia)
  Teatrzyk pluszaków: Czerwony Kapturek i Żabi Książę
  sześć odsłon 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00
 • Środy (21 i 28 stycznia)
  Zajęcia „przygody z językiem angielskim”
  cztery odsłony o 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00
 • Czwartki (22 i 29 stycznia)
  Warsztaty eko-plastyczne
  10:00 i 14:00 starsze dzieci
  12:00 i 16:00 młodsze dzieci
 • Piątki (23 i 30 stycznia)
  Warsztaty pierwszej pomocy dla dzieci
  10:00 i 14:00 starsze dzieci, warsztat “Bezpieczne ferie
  12:00 i 16:00 młodsze dzieci, warsztat “Pierwsza pomoc z Misiem

Dodaj komentarz

Top