Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki Prudential

Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki Prudential

19 maja w Parku Starego Browaru zostały wręczone trzy statuetki wyjątkowym, rodzinnym miejscom. Te miejsca w oczach głosujących poznaniaków są nie tylko przyjazne rodzinom, lecz także korzystnie wpływają na rozwój dzieci oraz dostarczają im cennej wiedzy i umiejętności.

Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki PrudentialKażdy doskonale się w nich czuje, bo stworzone są z myślą o rodzinach. Fundacja Zwalcz Nudę wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym Prudential wyróżniła takie placówki na Poznańskim Pikniku Rodzinnym Prudential. Poznajmy bliżej laureatów.

Nagrodę Grand Prix otrzymała Fregata Swimming, szkoła pływania prowadząca zajęcia na siedmiu obiektach (basen – Bona Dea Spa, Termy Maltańskie, basen Rataje, basen Olimpia, basen Lechicka, basen Posnania, basen w Daszewicach). Prawie 1000 głosów oddanych na tę placówkę sprawiło, że laureat w kategorii Sport i Zdrowie zdobył główną nagrodę w konkursie. Jest to największa w Wielkopolsce szkoła pływania z ponad 50 wykwalifikowanymi instruktorami-trenerami. Program nauki pływania Fregaty obejmuje wszystkie poziomy umiejętności, począwszy od oswajania z wodą dzieci i młodzież, po naukę i doskonalenie pływania dla dorosłych. Specjalizuje się także w oswajaniu z wodą niemowlaków – Wodny Żłobek znają i doceniają setki poznaniaków, których maluszki rozwijają się w zdrowiu dzięki zajęciom w wodzie!

Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki Prudential

Dzieci kochają zabawę! W kategorii Kultura i Rozrywka zwyciężyła grupa Animaus – Animacje dla dzieci. Z firmą Animaus zorganizują Państwo urodziny dla dzieci, animacje na weselu, a także imprezy plenerowe, takie jaki pikniki, eventy oraz imprezy dla szkół i przedszkoli. Obecność animatora Animaus na różnego typu uroczystościach i rodzinnych spotkaniach sprawi, że najmłodsi przeżyją niezapomniane przygody pod bezpieczną opieką. Taka zabawa zaszczepi w nich kreatywne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Wszystkie animacje realizowane są według autorskich pomysłów, a animatorzy Animaus dojadą z atrakcjami w każde miejsce, także do Państwa domu.

CZYTAJ TAKŻE:   Swaddling czyli otulanie noworodka

Szczególnie ważną dla rodziców kategorią jest edukacja. Laureat to Fundacja Familijny Poznań. Jej najważniejszym celem jest wspieranie rozwoju placówek oraz prowadzenie ich w sposób przyjazny uczniom i ich rodzicom. Misja jest jedna – zapewniać edukację na najwyższym poziomie. W zakresie swoich działań zajmują się również rozwojem osób w każdym wieku, w różnych dziedzinach.

Poznańska rodzino! Już wiesz, na kogo możesz liczyć, kiedy szukasz miejsca do spędzenia wolnego czasu. Proponujemy kilka form, więc wybieraj. To wyjątkowe miejsca, które polecają rodziny. Miejsca te są wyjątkowe, bo przyciągają uwagę tych, którzy oczekują od placówek czegoś więcej, niż samej usługi. Zapraszamy w przyszłym roku do kolejnej edycji konkursu.

Głosujcie!

Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki Prudential

Współorganizatorem i patronem Dni Rodzinnych Prudential jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że wspólne rodzinne spędzanie czasu wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

www.dnirodzinne.pl/poznan/statuetka-poznanskiej-rodzinki-prudential/

One thought on “Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Poznańskiej Rodzinki Prudential

Dodaj komentarz

Top