Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Znany jest zwycięzca plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential

Znany jest zwycięzca plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential

Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. 14 marca w Muzeum dla Dzieci im. Janusza Korczaka przy Państwowym Muzeum Etnograficznym zostało wręczonych sześć statuetek wyjątkowym, rodzinnym miejscom.

Znany jest zwycięzca plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential

Te miejsca w oczach głosujących warszawiaków są nie tylko przyjazne rodzinom, lecz także korzystnie wpływają na rozwój dzieci oraz dostarczają im cennej wiedzy i umiejętności. Każdy doskonale się w nich czuje, bo stworzoną są z myślą o rodzinach. Fundacja Zwalcz Nudę wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym Prudential wyróżniła takie placówki w sześciu kategoriach. Poznajmy bliżej laureatów.

Nagrodę Grand Prix otrzymała Mała Akademia Chopinowska mieszcząca się w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina na Śródmieściu. Prawie 800 głosów oddanych na tę placówkę sprawiło, że laureat w kategorii hobby i zajęcia pozaszkolne zdobył główną nagrodę w konkursie. Jako placówka rozwojowa jest to idealna propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dla całych rodzin. Podejmują się trudu organizowania zajęć dla dzieci w różnym wieku, odkrywając dzięki temu w nich liczne talenty: rysunek, pisarstwo, a przede wszystkim talent muzyczny. Słynie jako miejsce gromadzące „małych chopinologów”. Dzieci mające artystyczne usposobienie odnajdą tam miejsce dla siebie.

W kategorii punkty gastronomiczne zwycięzcą jest klubokawiarnia Słodziarnia, mieszcząca się w dzielnicy Wesoła. Laureat tej kategorii to placówka pełna pyszności. Posiada ona specjalny kącik dla dzieci z edukacyjnymi zabawkami oraz duży plac zabaw. Organizowane są tu bale, warsztaty o różnej tematyce oraz niezapomniane uroczystości dla najmłodszych i ich rodzin. W menu królują tu naturalnie wytwarzane lody, po które każdy chętnie wraca.

Studio tańca eM zwyciężyło w kategorii sport i zdrowie. Ich największą pasją jest oczywiście taniec. Określają się mianem powiewu świeżości. Oferują szeroki wybór zajęć zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Można się tu wiele nauczyć i jednocześnie świetnie bawić. Są jak wielka roztańczona rodzina emanująca pozytywną energią.

CZYTAJ TAKŻE:   Warszawskie Dni Rodzinne Prudential: 18-20 marca 2016 - wyjątkowy, rodzinny weekend w Warszawie

Wyjątkowe wakacje można spędzić wszędzie, ale gdzie wybrać się, by mieć pewność, że każdy członek rodziny wraca do domu z wyjątkowymi wspomnieniami? Mimo dalekiego położenia, warszawiacy na miejsce najlepsze na wyjazd wybrali ośrodek LECH Resort & SPA. Wyróżniony kompleks wypoczynkowy znajdujący się w Łebie, zapewnia rodzinom atrakcje od rana do wieczora: animacje dla dzieci, zajęcia fitness, ogniska i wiele innych. Malownicze położenie blisko morza oraz ogrodzony zielony teren z basenem i placami zabaw sprawiają, że dzieci nie mogą się tam nudzić.

Szczególnie ważną dla rodziców kategorią jest edukacja wczesnoszkolna i szkolna. Laureat to Żłobek Dobre Duszki. Powstał on z myślą o dzieciach w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. Jego najważniejszym celem jest wspieranie rozwoju Małych Podopiecznych, a także pomoc w powrocie rodziców, zwłaszcza mam, do pracy zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka. Placówka mieści się na Ursynowie.

Nie możemy zapominać o obcowaniu z bliską nam społecznością. Zwycięzcą w kategorii kultura i rozrywka jest Centrum Społeczne PACA, prowadzone przez Stowarzyszenie CAL. Zwycięzca w tej kategorii to miejsce otwarte na mieszkańców, słynie z możliwości poznania okolicznych sąsiadów, zrealizowania własnej inicjatywy, Klubu MaTa oraz organizacji warsztatów i innych atrakcji dla rodzin. Jest to miejsce, które rozwija społeczność lokalną i nie tylko w dzielnicy Praga-Południe.

Warszawska rodzino! Już wiesz, na kogo możesz liczyć, kiedy szukasz miejsca do spędzenia wolnego czasu. Proponujemy kilka form, więc wybieraj.

Na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl dowiesz się, jakie miejsca wyróżniliśmy w tej i w dwóch poprzednich edycjach. To wyjątkowe miejsca, które polecają mieszkańcy Warszawy, warszawskie rodziny. Miejsca te są wyjątkowe, bo przyciągają uwagę tych, którzy oczekują od placówek czegoś więcej, niż samej usługi.

Zapraszamy w przyszłym roku do IV edycji konkursu. Głosujcie!

Dodaj komentarz

Top