Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Weź udział w konkursie i zostań członkiem drużyny Avengers!

Weź udział w konkursie i zostań członkiem drużyny Avengers!

Konkurs “Zostań członkiem drużyny Avengers!” trwa do 30 czerwca 2016 r. i umożliwia biorącym w nim udział wcielenie się w rolę superbohatera, którego cechuje ogromna odwaga, waleczność i dobre serce.

Zadaniem uczestników konkursu jest podjęcie minimum trzech wyzwań przygotowanych przez ZwalczNude.pl oraz wielu partnerów z całej Polski. Może to być wyprowadzenie psa z jednego ze schronisk, przyniesienie obiadu do domu starszej osobie, która potrzebuje pomocy lub sprzątnięcie pobliskiego parku.

Do kogo kierowany jest konkurs “Zostań członkiem drużyny Avengers!”

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ale w ich realizacji mogą pomagać im rodzice. Po wykonaniu zadania uczestnicy przygotują relację z przebiegu wyzwań – 3 najciekawsze reportaże zostaną nagrodzone konsolami PlayStation®4 oraz grami Lego Marvel’s Avengers. Szkoły, z których największa liczba dzieci weźmie udział w projekcie, zostaną nagrodzone materiałami plastycznymi firmy ASTER.

CZYTAJ TAKŻE:   Krótki wierszyk o wiośnie

Ideą konkursu jest jest promocja pozytywnych wartości wśród dzieci oraz edukacja, że nawet najmniejszy dobry uczynek może przynieść niesamowitą satysfakcję, a uśmiech osoby, której pomagamy, jest najcenniejszą nagrodą.

Chęć wzięcia udziału w konkursie można zgłosić na stronie www.zwalcznude.pl. Konkurs potrwa do 30 czerwca 2016 r. zaś wyniki zostaną ogłoszone na Facebooku  oraz stronie ZwalczNude.pl 15 lipca 2016 r.

Ty też możesz zostać dla kogoś superbohaterem! Na co czekasz?
Do dzieła drużyno Avengers!

Organizatorem konkursu “Zostań członkiem drużyny Avengers!” jest ZwalczNude.pl, firma Cenega, która jest wydawcą gry Lego Marvel’s Avengers oraz kilkadziesiąt Organizacji Pozarządowych przygotowali wyjątkowy konkurs: “.

Weź udział w konkursie i zostań członkiem drużyny Avengers!

Dodaj komentarz

Top