Jesteś tu
Strona domowa > Strefa Mamy > Agata Rubik: kupuje córkom więcej ubrań niż sobie

Agata Rubik: kupuje córkom więcej ubrań niż sobie

Agata Rubik przyznała, że swoim córkom kupuje więcej ubrań niż sobie. Starsza córka zgadza się z wyborami mamy, natomiast młodsza ma już własny gust.


Agata Rubik: kupuje córkom więcej ubrań niż sobie

Jak mówi żona Piotra Rubika, łatwiej jest jej ubrać córki niż siebie.

Wolą sukieneczki, spódniczki, wszystko, co ma falbanki, kręci się i najlepiej jak jest różowe albo fioletowe – wyznaje Agata Rubik.

Helena jest często zabierana na imprezy branżowe i ubierana podobnie jak mama. Rok temu dziewczynka wystąpiła z mamą na wybiegu w ramach imprezy „Zima mroźna nam niegroźna”. Modelka i aktorka przyznaje, że starsza córka chętnie zgadza się na proponowane przez nią stylizacje, natomiast 2-letnia Ala ma już swoje zdanie i czasem się buntuje.

Helenkę zawsze mogłam przekonać do swojego wyboru. W przypadku Ali są rzeczy, których nie chce założyć, np. w kolorach czarnym, brązowym. Nie lubi tych kolorów i ucieka, sprzeciwia się. Jak ma za to ładną sukienkę na sobie, to chodzi i mówi: „Zobacz, jak ładnie wyglądam”. Myślę, że ona w przyszłości będzie miała więcej do powiedzenia na temat ubierania się niż Helena – mówi Agata Rubik.


źródło: Newseria Lifestyle

CZYTAJ TAKŻE:   3 pomysły na kreatywne zabawy z dzieckiem

Dodaj komentarz

Top