Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Już niebawem wystartują targi KIDS’ TIME 2017

Już niebawem wystartują targi KIDS’ TIME 2017

Już niecały miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Jeśli jesteście przedsiębiorcami związanymi z branżą artykułów dla dzieci, będziecie mieli okazję wziąć w nich udział odwiedzając w dniach 23-25 lutego br. hale kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego.

Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME – rekord

Organizatorzy targów zapowiadają, że w tym roku ostanie pobity wystawienniczy rekord. Wszystkie stoiska w 7 halach są już zarezerwowane. Odwiedzając stoiska będziecie mieli możliwość zapoznania się z ofertami producentów (zarówno debiutujących firmy, jak i największych marek z całego świata) m.in. wózków, fotelików, zabawek, tekstyliów, odzieży, mebli itp.

Tradycją targów jest konkurs KIDS’ TIME STAR, w którym branżowi specjaliści wybierają najlepsze produkty w sześciu kategoriach: wózki, foteliki samochodowe, zabawki dla dzieci w wieku 0-3 lata, zabawki dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, odzież i tekstylia oraz artykuły dziecięce.

CZYTAJ TAKŻE:   Cyrulik sewilski dla dzieci podczas 12. Festiwalu Chopin i jego Europa

Targi są imprezą zamkniętą dla konsumentów. Wstęp na wystawę mają tylko przedsiębiorcy związani z branżą artykułów dla dzieci.

Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME – spotkania branżowe

Podczas targów odbędą się liczne spotkania branżowe – panele dyskusyjne oraz warsztaty z udziałem największych autorytetów tego sektora. Udział w wydarzeniu wzięły już między innymi dr Maria Costa z hiszpańskiego instytutu AIJU (European Institute of Children’s Products and Leisure) czy światowa specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich – Reyne Rice z Nowego Jorku.

W ubiegłym roku w targach wzięło 415 firm z 16 krajów, w tym m.in. Rosji, Ukrainy, USA, Hiszpanii, Łotwy, Niemiec, Holandii czy Chin. W 7 halach wystawienniczych znalazło się łącznie ponad 14.000 metrów kwadratowych powierzchni.

Dodaj komentarz

Top