Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone

Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZone

W sobotę 21 lutego w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się I edycja Rodzinnych Targów z Gwiazdami, zorganizowanych przez firmę KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci.

Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZoneDoskonała lokalizacja oraz bardzo atrakcyjny program wydarzenia przyniosły wymierne rezultaty. Event zaplanowany jako dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców cieszył się olbrzymim powodzeniem.

Pałac Kultury i Nauki odwiedziły tysiące osób, a efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. O sukcesie przedsięwzięcia świadczyła bardzo wysoka frekwencja i niezwykle pozytywne komentarze wystawców i odwiedzających.
Najlepsze marki zaproponowały nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie przez cały dzień odbywały się koncerty, animacje, loterie i konkursy z nagrodami o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych!

Do wygrania były m.in. zagraniczne i krajowe wycieczki, vouchery hotelowe, pobyty w SPA, zabawki, akcesoria, ekskluzywne upominki, książki, zestawy kosmetyków i wiele innych. Każdy, kto odwiedził Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymał też praktyczny upominek- rodzinną kartę KidZone, uprawniającą do zniżek i rabatów w kilkuset miejscach w Warszawie oraz u Partnerów w całym kraju.

Rodzinne Targi z Gwiazdami były okazją do spotkania ze znanymi rodzicami, którzy pojawili się w Pałacu Kultury i Nauki, aby osobiście poprowadzić warsztaty, zajęcia i animacje, zrobić pamiątkowe zdjęcia i podpisać autografy. Kompozytor Piotr Rubik zapraszał rodziców do swojego muzycznego przedszkola, aktorka Edyta Jungowska czytała najmłodszym najpiękniejsze bajki, Kasia Klich promowała autorski projekt Bajkowa Drużyna i wraz z Alicją Janosz wystąpiła z repertuarem dla dzieci, a muzyk Tomek Lubert z dziecięcym projektem muzycznym Qndel, który na YouTube obejrzało już kilkanaście milionów internautów. Obecna była również Tetiana Galitsyna– zwyciężczyni show Mam Talent, której niebywała sztuka opowiadania historii piaskiem wzruszyła miliony Polaków.

CZYTAJ TAKŻE:   Nie taki żłobek straszny, jak go wyobraźnia maluje…

Rodzinne Targi z Gwiazdami i Gala Finałowa KidZoneDzieci obejrzały swoje ulubione programy znane z telewizji MiniMini+, sprawdziły swoją wiedzę i spotkały się z Rybką MiniMini oraz innymi ulubieńcami dziecięcych bajek. Pokazy mody, spotkania z autorkami książek dla dzieci, interaktywne warsztaty naukowe, pokazy tańca i setki innych atrakcji sprawiły, że warszawiacy tak tłumnie przybyli całymi rodzinami. W czasie gdy dzieci oddawały się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym i turystycznym.

Rodzinne Targi z Gwiazdami zakończyła Gala Finałowa, podczas której przedstawiono Laureatów III edycji projektu Znak Jakości KidZone – firmy wyróżnione na najwyższą jakość produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego.

Uroczystości towarzyszył bardzo bogaty program artystyczny. Alicja Janosz, Tomek Lubert z nowym zespołem Vision i Wojciech Ezzat czarowali swoim głosem, a Piotr Rubik zaprezentował się z dziecięcym zespołem muzycznym, którego występ rzucił gości na kolana. Niezwykłych wzruszeń dostarczył też występ zwyciężczyni Mam Talent- Tetiany Galitsyny.

Na Gali KidZone odbył się również pokaz mody podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Dziewczyny które wygrały walkę z rakiem zaprezentowały kolekcję Łukasza Jemioła oraz ubrania uszyte według własnych projektów.

Na wybiegu towarzyszyli im m.in. Wojciech Ezzat (X-Factor) Radomir Wit (Radio Zet), Paweł Stasiak (Papa D) Michał Baryza (Top Model), a także Conrado Moreno, Tomasz Ciachorowski i Mikołaj Roznerski. Na widowni również wiele znanych twarzy- m.in. zaprzyjaźniona z KidZone dziennikarka Beata Sadowska.

Wieczór zakończyła aukcja charytatywna, podczas której goście Gali licytowali na rzecz Fundacji.

Rodzinne Targi z Gwiazdami

 

Dodaj komentarz

Top