Jesteś tu
Strona domowa > Bez kategorii > Rozwiń talent kreatorki mody z Harumiką

Rozwiń talent kreatorki mody z Harumiką

Wielokrotnie nagradzana zabawka Harumika, która podbiła świat, dostępna jest już w Polsce! Od teraz także i Twoja córka, wcielając się w rolę projektantki, może kreować wymarzone stroje na małych manekinach i kształtować twórczą pasję oraz zainteresowanie modą.
harumika

Harumika to wyjątkowa zabawka, za pomocą której dziewczynki w wieku 6+ mogą tworzyć niepowtarzalne stroje i wyjątkowe kreacje, przemieniając się w młode projektantki mody. W skład zestawów wchodzą: miniaturowy manekin, kolorowe tkaniny, koronki, tasiemki i cekiny, a także inne akcesoria i dodatki (paski, naklejki itp.). Każda z tych rzeczy może być wykorzystana wielokrotnie, co stwarza niezliczone możliwości kreacji!

Tworzenie stylizacji z wykorzystaniem Harumiki jest bardzo proste. Na plecach manekina umieszczona została pionowa szczelina, do której za pomocą specjalnej tępo zakończonej szpatułki należy jedynie wsunąć końce tkanin. Absolutnie zbędne jest stosowanie igły, nitki czy nożyczek, dlatego wykonanie całego stroju staje się nie tylko szybkie, lecz także i całkowicie bezpieczne.

„W mojej codziennej pracy stylistki przebieram w różnorodności strojów i dodatków, łącząc je w taki sposób, by za każdym razem stanowiły inną i zupełnie niepowtarzalną całość. Kiedy tworzę oryginalne stylizacje, kieruje mną wyobraźnia i dlatego właśnie uważam, że produkt Harumika to wyjątkowa zabawka, za pomocą której dzieci mogą rozwijać swoje modowe pasje i kreatywność już od najmłodszych lat” – powiedziała Joanna Horodyńska – znana i ceniona stylistka i krytyk mody.

Harumika to bardzo skuteczny produkt stymulujący wyobraźnię, a także zachęcający młode dziewczynki do kreatywnego myślenia i aktywnego tworzenia nowych, unikalnych kompozycji.

W opinii słynnej projektantki mody – Natalii Jaroszewskiej: „Harumika to zabawa i nauka w jednym. Praca na minimanekinie sprawia przyjemność zarówno mnie podczas profesjonalnego projektowania, jak i mojej 6-letniej córce podczas zabawy. Inspiruje i prowokuje do twórczego myślenia o tkaninach i dodatkach”.
Produkt Harumika bardzo duże uznanie zyskał na rynku brytyjskim. Poza obecnością w mediach takich jak: Daily Star, Ham&High czy Daybreak, swoim zainteresowaniem obdarzyła go także topowa piosenkarka Lady Gaga, która goszcząc w kultowym programie The Graham Norton Show w stacji BBC, zaskoczona została prezentem w postaci miniaturowych projektów jej scenicznych kreacji odzwierciedlonych na małych manekinach Harumika.

CZYTAJ TAKŻE:   Piasek kinetyczny – kreatywny pomysł na dobrą zabawę

Zabawka w sposób szczególny doceniana jest również przez magazyn parentingowy Right Star. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat uhonorował ją już dwukrotnie! W roku 2010 jeden z zestawów Harumika zawartych w ofercie Bandai wyróżniono prestiżową nagrodą w segmencie produktów kreatywnych. Nagroda ta przyznawana jest zabawkom edukacyjnym, które jednocześnie uczą i bawią, ale także gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Rok 2011 natomiast przyniósł Harumice kolejne zwycięstwo – złoto w kategorii „Art and Craft”.

*** O PRODUKCIE

Oferta Bandai składa się z ośmiu zestawów Harumika, których łączenie gwarantuje możliwość stworzenia niezliczonej ilości różnorodnych projektów. Poza standardowym zestawem Classic oferującym podstawowe materiały i dodatki, młody projektant może rozbudować swój warsztat również o inne produkty, umożliwiające tworzenie nie tylko zwykłych kreacji, ale także wyjątkowych sukni balowych, wizytowych czy ślubnych. Dodatkowo produkty Harumika oferują możliwość projektowania spodni oraz torebek, a funkcjonalne dodatki, takie jak torebka do przechowywania akcesoriów, pozwalają na wykorzystanie ich także przy bezpośrednim projektowaniu strojów (np. uchwyt torebki jako bransoletka).

Dodaj komentarz

Top