Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > Akademia Strachów na Ochocie!

Akademia Strachów na Ochocie!

31 października będziecie mieli okazję bawić się z fundacją Zwalcz Nudę w prawdziwie Halloweenowym stylu! Zapraszamy na wyjątkową grę miejską. Nauczycie się jak pokonać Krakena, jak straszyć samymi tylko myślami oraz spotkacie Frankensteina, Zombie, samego Hrabiego Draculę – kto wie co jeszcze wydarzy się tego dnia?


Razem z Kapitanem Warszawą dołączcie do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi i zostańcie wybitnymi Straszydłami! Nie zapomnijcie się przebrać. Do Akademii przyjmujemy wszystkie potwory – strzygi, strachy, duchy, wiedźmy i wampiry!

Za każde z wykonanych zadań zdobędziecie pyszności – oraz pieczątki – Uwaga, dla wyjątkowych kreacji – dodatkowe bonusy!

Do wygrania super nagrody!

Vouchery od Egurrola Dance Studio, szkoły językowej Speak Up Ochota, Pubu Lolek, restauracji Jeff’s, bony na organizację urodzin w Kuźni Golfa Pole Mokotowskie, niespodzianki od Stowarzyszenia Szansa oraz jak przystało na prawdziwy wieczór Halloween dużo łakoci!

Przygotujcie plecaki, worki oraz torby na mnóstwo pysznych, ale też zdrowych słodkości. Dzieci nie przedawkują cukru i nie popsują sobie zębów. Pyszności sponsoruje Starpharma sp. z o.o.- producent zdrowych lizaków Mniam-Mniam bez cukru. Będą też smakowite chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO oraz niespodzianki!
UDZIAŁ BEZPŁATNY!

kapitan planeta ochota

START I ZAKOŃCZENIE GRY: Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie, Rokitnicka 14
31 października 2018, godz. 17:30 – 20:30
Na grę obowiązują zapisy!
Więcej informacji oraz zapisy: www.zwalcznude.pl/akademia-strachow/

Dodaj komentarz

Top