Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > Akademia Strachów na Ochocie!

Akademia Strachów na Ochocie!

31 października będziecie mieli okazję bawić się z fundacją Zwalcz Nudę w prawdziwie Halloweenowym stylu! Zapraszamy na wyjątkową grę miejską. Nauczycie się jak pokonać Krakena, jak straszyć samymi tylko myślami oraz spotkacie Frankensteina, Zombie, samego Hrabiego Draculę – kto wie co jeszcze wydarzy się tego dnia?


Razem z Kapitanem Warszawą dołączcie do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi i zostańcie wybitnymi Straszydłami! Nie zapomnijcie się przebrać. Do Akademii przyjmujemy wszystkie potwory – strzygi, strachy, duchy, wiedźmy i wampiry!

Za każde z wykonanych zadań zdobędziecie pyszności – oraz pieczątki – Uwaga, dla wyjątkowych kreacji – dodatkowe bonusy!

Do wygrania super nagrody!

Vouchery od Egurrola Dance Studio, szkoły językowej Speak Up Ochota, Pubu Lolek, restauracji Jeff’s, bony na organizację urodzin w Kuźni Golfa Pole Mokotowskie, niespodzianki od Stowarzyszenia Szansa oraz jak przystało na prawdziwy wieczór Halloween dużo łakoci!

CZYTAJ TAKŻE:   11. Warszawskie Dni Rodzinne - weź udział!

Przygotujcie plecaki, worki oraz torby na mnóstwo pysznych, ale też zdrowych słodkości. Dzieci nie przedawkują cukru i nie popsują sobie zębów. Pyszności sponsoruje Starpharma sp. z o.o.- producent zdrowych lizaków Mniam-Mniam bez cukru. Będą też smakowite chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO oraz niespodzianki!
UDZIAŁ BEZPŁATNY!

kapitan planeta ochota

START I ZAKOŃCZENIE GRY: Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie, Rokitnicka 14
31 października 2018, godz. 17:30 – 20:30
Na grę obowiązują zapisy!
Więcej informacji oraz zapisy: www.zwalcznude.pl/akademia-strachow/

Dodaj komentarz

Top