Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > #maluszekwpodróży, czyli podróżuj z dzieckiem bezpiecznie i weź udział w konkursie

#maluszekwpodróży, czyli podróżuj z dzieckiem bezpiecznie i weź udział w konkursie

dziecko w samochodzie

#maluszekwpodróży, to kampania, której celem jest uświadamianie, jak ważne jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa podczas podróży. Wystarczy ułamek sekundy, aby mogła się ona skończyć dla niego tragicznie. W ramach akcji dowiecie się, jak przewozić maluchy, nie zabraknie także porad zdrowotnych czy aspektów prawnych. Jesteśmy jej patronem medialnym.

#maluszekwpodróży – naklejka, która może uratować życie

dziecko w podróżyInicjatorem kampanii społeczno-wizerunkowej #maluszekwpodróży jest marka Lionelo, polski producent artykułów dziecięcych. Wchodząc na stronę https://maluszekwpodrozy.pl/ możecie liczyć na dużą dawkę merytorycznych materiałów związanych z różnymi aspektami podróżowania z dziećmi – od porad prawnych, po wypowiedzi psychologów, farmaceutów oraz dietetyków. Nie brakuje tam również różnych gier i zabaw, które często bardzo przydają się w trakcie podróży ze zniecierpliwionymi szkrabami.

CZYTAJ TAKŻE:   KID’S BIZ FAIR – Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt

W ramach akcji stworzono naklejkę, która dołączana jest do fotelików sprzedawanych w oficjalnym sklepie Lionelo. Jeśli zdecydujecie się nakleić ją na tylnej szybie Waszego samochodu, zróbcie zdjęcie i udostępnijcie je w mediach społecznościowych ze specjalnym hashtagiem #maluszekwpodróży, to w ten sposób możecie włączyć się do akcji i tym samym, promować wiedzę stojąc na straży bezpieczeństwa najmłodszych.

#maluszekwpodróży – konkurs

podróżowanie z maluchem

Akcji towarzyszy konkurs z wieloma cennymi nagrodami. Zadanie konkursowe brzmi:

Podziel się wspomnieniem z podróży z maluszkiem, które uważasz za najpiękniejsze. Historię możesz rozbudować za pomocą zdjęcia lub wideo w postaci linka do materiału znajdującego się na zewnętrznym serwerze.

Jeśli chcecie wziąć w nim udział, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem: https://maluszekwpodrozy.pl/konkurs/ 

Znajdziecie tam także konkursowy regulamin. Powodzenia 😉 

Dodaj komentarz

Top