Jesteś tu
Strona domowa > Wydarzenia i atrakcje > Dzień Dziecka nie tylko 1 czerwca! Już w weekend Targi Dziecięce BABY DAYS w Lublinie

Dzień Dziecka nie tylko 1 czerwca! Już w weekend Targi Dziecięce BABY DAYS w Lublinie

Już w najbliższy weekend (4-5 czerwca) w Targach Lublin odbędzie się premierowa edycja Targów Dziecięcych BABY DAYS. Zdobienie ceramiki,  zajęcia z robotyki, szkółka piłkarska, strefa gier planszowych i ogromny plac zabaw, po brzegi wypełniony klockami – to tylko niektóre atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych. Na rodziców będą czekać m.in.: warsztaty z chustonoszenia, konferencja o tematyce okołoporodowej oraz ŁAP CIUCH!

Targi Dziecięce BABY DAYS w Lublinie. Aktywny weekend dla całej rodziny!Strefy Baby i Kids

Podczas dwóch dni targowych swoją ofertę zaprezentują m.in.: producenci artykułów dziecięcych (odzieży, zabawek, kosmetyków, produktów spożywczych, akcesoriów, rękodzieła, mebli czy elementów wyposażenia przestrzeni), organizacje oraz ośrodki edukacyjne, zajmujące się organizacją zajęć w czasie wolnym czy opieką medyczną i specjalistyczną dzieci. Ekspozycja zostanie podzielna na strefy tematyczne: baby – oferta dla maluszków oraz strefę kids dedykowaną nieco starszym.

Aktywne maluszki

Na najmłodszych uczestników targów czeka mnóstwo atrakcji, gdzie maluchy będą miały możliwość uczestnictwa w kreatywnych zajęciach rozwijających zdolności manualne i ruchowe! Podczas zajęć z robotyki dzieci będą mogły poćwiczyć swoją kreatywność i zmysł konstruktorski, ale to nie wszystko! Specjalne oprogramowanie pozwoli na ożywianie robota, który weźmie udział w pojedynku z innymi maszynami! Maluchy spróbują także sił w dekorowaniu ceramiki aby stworzyć własny kubeczek, skarbonkę, figurkę smoka, pieska albo innego zwierzątka. Zostanie przygotowana również strefa gier planszowych. Nie zabraknie także aktywnych form spędzania czasu: zajęć w szkółce piłkarskiej, treningu karate dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Z kolei dla miłośników budowli z klocków powstanie ogromny plac zabaw wypełniony po brzegi najróżniejszymi klockami umożliwiającymi m.in.: budowę konstrukcji przestrzennych czy tworzenie układanek.

CZYTAJ TAKŻE:   Co galaktyka ma wspólnego z galaretką?

Warsztaty dla rodziców

Targi Dziecięce BABY DAYS to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach i pokazach, konsultacjach z ekspertami oraz aktywnościach przeprowadzanych na scenie przygotowanych z myślą o rodzicach. Pierwszego dnia Targów (04.06.2016 r. w godz. 11.00 – 15.00) za sprawą ŁAP CIUCHa mamy będą miały szanse sprzedać, kupić lub wymienić się akcesoriami i ubraniami dziecięcymi, kobiecymi i ciążowymi . Specjalnie dla mam odbędą się warsztaty z chustonoszenia. Dwie ekspertki (prywatnie wyjątkowe mamy) – Beata Łubiarz i Milena Bijata – zdradzą mi.in.: dlaczego warto nosić dzieci w chuście, jaką chustę wybrać oraz w jaki sposób prawidłowo ją zawiązać. Miłośnicy zwariowanych, rodzinnych fotografi będą mieli szanse zrobić sobie darmowe zdjęcia w fotobudce, które będzie można wykonywać w sobotę i niedzielę w godz. 11.00 – 15.00.

Spędźcie w Targach Lublin czerwcowy weekend w cudownej, rodzinnej atmosferze. Więcej szczegółów na stronie: www.baby-days.pl

Targi Dziecięce BABY DAYS

  • 4 czerwca 2016 godz. 9.00 – 17.00
  • 5 czerwca 2016 godz. 9.00 – 17.00

Kasy biletowe czynne w godz. 8.45 – 16.30

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11,  Lublin
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Top