Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Gift Show Poland 2017 – patronat medialny e-szkrab.pl

Gift Show Poland 2017 – patronat medialny e-szkrab.pl

Konkursy, warsztaty kreatywne, Wyspa Zabawek – to tylko nieliczne atrakcje, które czekaja na Was podczas Targów Gift Show Poland. To jedno z największych wydażeń w branży upominkowej w Polsce, które odbywać się będzie w dniach 26-28 maja 2017 r. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c. Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia.

Targi są odpowiedzią na prężnie rozwijający się rynek zabawek. Według firmy badawczej NPD Group należymy do krajów o największej dynamice wzrostu ich sprzedaży, nie tylko w Europie, ale również na świecie.

targi gift show poland 2017

Gift Show Poland – dlaczego producenci powinni zwrócić uwagę na targi branżowe?

Targi należą do jednych z najbardziej efektywnych narzędzi promocyjnych. Ponadto są świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz poznaniu oferty konkurencji. Oprócz tego stanowią szansę na wymianę kontaktów handlowych i nawiązaniu kontaktów biznesowych.

– Podczas targów branży zabawkarskiej można spotkać importerów i producentów artykułów dla dzieci zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Eventy umożliwiają spotkania twarzą w twarz, a to znacząco ułatwia nawiązywanie relacji biznesowych – tłumaczy Monika Glegoła, współorganizatorka targów Gift Show Poland, podczas których blisko 100 firm z branży zabawkarskiej, zaprezentuje artykuły dla dzieci i niemowląt.

CZYTAJ TAKŻE:   Targi Kid’s Biz Fair - najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej!

Gift Show Poland – zapisy na warsztaty z ramienia firmy

W tym roku tematyka warsztatów i pokazów kreatywnych będzie dotyczyć m.in. DIY. Będziecie mieli okazję poznać np. tajniki scrapbookingu i decoupage’u. Równie ciekawie zapowiadają się warsztaty tworzenia zabawek oraz przybliżające proces powstawania słodyczy, ich dekoracji czy szkolenia dla nauczycieli szkół i przedszkoli.

Do przeprowadzenia warsztatów może zgłosić się każda firma, której działalność i produkty wpisują się w tematykę eventu. Dla zainteresowanych przedsiębiorców organizatorzy przygotowali atrakcyjne warunki udziału, które uzależnione są od terminu zgłoszeń. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: (22) 621-35-88 lub adresem e-mail: info@giftshow.pl.

Gift Show Poland – godziny otwarcia targów:

26-27.05.2017: godz. 10:00 – 17:00
28.05.2017: godz. 10:00 – 15:00

Wstęp na targi – BEZPŁATNY – po dokonaniu rejestracji (on-line lub na miejscu w dniu targów, wypełniając krótki formularz), bądź zostawieniu wizytówki

Wstęp na targi bez rejestracji: 20 zł/1 dzień, 30 zł/3 dni
karnet rodzinny: 35 zł/1 dzień (rodzina: 2 osoby dorosłe plus max. 3 dzieci w wieku do 12 lat)

informacje prasowe, fot. www.giftshow.pl

Dodaj komentarz

Top